Wywiad z Jakubem Kapelą

• autor: wdajabex, 2010-05-08 20:09

Rozpoczynamy cykl wywiadów z ludźmi związanymi z drużyną Wda Jabex Świecie. Nie tylko z zawodnikami ale również będziemy rozmawiać ze sztabem trenerskim , rodzicami zawodników oraz kierownictwem klubu. Na pierwszy ogień idzie zaraz po wygranym meczu ze Zdrojem Ciechocinek filar bloku obronnego Jakub Kapela.

Admin: Dzień dobry Jakubie .

Jakub Kapela: Dobry

Admin:Czy spodziewałeś się tak wysokiej wygranej ze Zdrojem ?

J.K.: Raczej tak. Wygraliśmy u siebie  na jesień10:0 a po grze naszych starszych kolegów z druzyny Trampkarza wynikało że Zdrój należy do słabszych ekip w Lidze Wojewódzkiej. ( przyp. redak.: Tramkarz wygrał 16:0 !!! )

Admin : Jak oceniasz swój występ ?

J.K. : Oceniam pozytywnie. Zagraliśmy w obronie bez zarzutów o czym świadczy wynik. Zagraliśmy z kolegami z obrony dobrą piłkę , dużo podań , zmian stron. Zresztą cały zespól zagrał pozytywnie.

Admin: Który z kolegów z drużyny zasługuje na najwyższą ocenę ?

J.K: Na pewno Jarant zagrał dobre zawody chociaż w ostatnich minutach zmarnował doskonała sytuację ponieważ mógł jeszcze pociągnąć z piłką a on próbował strzału z daleka.

Admin : Kto poza wymienionym Patrykiem zasługuje według Ciebie na wyróżnienie ?

J.K.: Michał Igliński. Bardzo dobrze rozprowadzał piłkę oraz Brajan Graczyk zagrał bardzo poprawnie ale kontuzja tuż na początku meczu osłabiła jego formę.

Admin: Czytałeś zapewne noty za mecz które wystawił Trener. Czy się z tymi ocenami zgadzasz ?

J.K: Nie mam wyjścia. Nie wolno mi krytykować ani oceniać decyzji Trenera. Muszę je akceptować.

Admin: Rozumię że grając na pozycji obrońcy masz mniejszą szanse na zdobycie bramki. Czy zatem wolałbyś grać w ataku ?

J.K.: Na pewno cieszy strzelenie gola w meczu ale czuję się zdecydowanie lepiej w obronie.

Admin:  Czy zawodnikom z zespołu zależy na dobrych ocenach i czy rozmawiacie na ten temat?

J.K.: Myślę że tak , wiele rozmawiamy na ten temat. Czy to w szkole na przerwach czy też podczas spotkań w klubie.

Admin: Rywalizacja o Najlepszego zawodnika sezonu jest zacięta. Zależy ci na tym tytule?

J.K: Jak każdemu zawodnikowi.

Admin: Zatem życzę ci Jakubie tego tytułu i wygranych meczy. Na koniec masz mozlwośc pozdrowienia kogoś

J.K.: Dziękuję. Pozdrawiam przedewszystkim wszystkich z ekipy Wda Jabex Świecie i moją dziewczynę która zawsze mnie wspiera i trzyma kciuki za mnie i całą drużynę.

autor: ~Kiero Guri 2010-05-14 20:42:15

avatar No to ja też↨ pozdrawiam twoją dziewczynę która cię wspiera..:) :)

autor: ~Fiki ;dd 2012-03-17 19:53:14

avatar Hehe Kepell no ja tezz ja pozdrawiam ^ ^ ;]