Wywiad z Kamelem

• autor: wdajabex, 2011-02-15 08:37

Kontynuując serię wywiadów dziś zapraszamy wszystkich do przeczytania rozmowy z obrońcą Wdy Jabex Świecie Kamilem Pawliszem . Popularny „Kamel” opowie w nim o sobie jak i o grze w barwach „Świeckich Orłów”.

Cześć Kamil

Siema.

Na początku naszej rozmowy powiedz w paru zdaniach o sobie , gdzie chodzisz do szkoły , czym się interesujesz ?

Chodzę do Gimnazjum nr 3 o profilu sportowym. Interesuję się piłką nożną i grami komputerowymi.

Mówisz że chodzisz do gimnazjum o profilu sportowym no to powiedz jak tam nauka? Nie ma problemu? Wiesz że nauka i piłka muszą iść w jednej parze.

Wiem ale staram się zawsze godzić te dwie sprawy i na razie wszystko jest pozytywnie.

Powiedz Kamil czym dla Ciebie jest klub Wda i gra w tym klubie ?

Klub WDA i gra w tym klubie jest dla mnie ważną sprawą dlatego staram się uczestniczyć w treningach i meczach. WDA to część mojego życia.

Według Ciebie jakie są twoje najlepsze atuty jeśli chodzi o twoje predyspozycje piłkarskie a co byś musiał jeszcze udoskonalić ?

Na pewno musiałbym udoskonalić dokładność podania piłki. Nieraz mi jeszcze to nie wyjdzie przede wszystkim w szybkiej wymianie. Co do atutów to szybkość i moja „stalowa głowa” są zapewne moimi mocnymi stronami ale w tym temacie to wolałbym aby takie pytanie było kierowane do Trenera

W rundzie jesiennej obecnego sezonu widać było że Trener mocno stawia na Ciebie i od pewnego czasu pozycja prawego obrońcy należy do Ciebie. Jak chcesz przekonać Trenera aby mu udowodnić że tej pozycji nikomu już nie oddasz ?

Czy zagrasz czy nie to tylko i wyłącznie decyzja Trenera i aby go przekonać do tego żeby postawił na Ciebie to jest tylko na to jeden sposób. Trzeba zasuwać i dawać z siebie wszystko na treningach a gdy dostaniesz już możliwość wystąpienia w meczu to trzeba tą szanse wykorzystać.

Jak w ogóle oceniasz sprawy organizacyjne wokół twojej drużyny ? Co ci jeszcze brakuje aby według ciebie było idealnie ?

Myślę że wszystko jest jak na obecną chwile wręcz idealne i oby nadal wszystko grało.

Na początku lutego przebywaliście na zimowym obozie dochodzeniowym .Jakie masz wrażenia z tego obozu? Trener ostro daje w kość ?

Wrażenia z obozu są super. Bardzo duże zróżnicowanie treningowe powodowało że nie było monotonni i czas szybko i przyjemnie leciał. Był też czas aby sobie pogadać pożartować. Zapewniam że jest to o wiele lepsze niż siedzenie z tyłkiem w domu przed komputerem czy telewizorem.

Kto jest twoim ulubionym kumplem w drużynie ? Z kim tak najbardziej sprzyjasz ?

Wszyscy są w teamie spoko ale tak osobno to chciałbym powiedzieć że dobrym kumplem okazał się nowy zawodnik „Dżezmyk”. Naprawdę w bardzo szybkim czasie się zaaklimatyzował w drużynie i jest bardzo lubiany. Lubię też "Bonia".

Za poprzedni sezon dostałeś statuetkę za największe odkrycie sezonu. Jak ty to rozumiesz? Czym dla Ciebie jest takie wyróżnienie ?

Dla mnie takie wyróżnienie jest bardzo wartościowe i mobilizujące do dalszej pracy. Co do odkrycia sezonu to myślę że jest to kategoria w której kadra brała pod uwagę zawodników którzy zrobili wyraźny postęp w swoich umiejętnościach.

Kamel, bardzo Ci dziękuję za rozmowę. Tradycyjnie możesz za pośrednictwem naszej strony pozdrowić kogo sobie życzysz .

Również dziękuje. Pozdrawiam moją rodzinkę , drużynę i kibiców Świeckiej WDY !

autor: ~Kiero 2011-02-15 16:56:53

avatar Dobre odpowiedzi Kamel !