KaRo-Orły 6:5. Zakończenie sezonu

• autor: wdajabex, 2011-06-25 07:47

Meczem pomiędzy Świeckimi Orłami a reprezentacją KaRo oficjalnie zakończyliśmy sezon 2010/2011. Reprezentacja KaRo to drużyna która składa się z członków rodzin naszych zawodników oraz kadry Świeckiej Wdy i tym razem okazała się lepsza wygrywając 6:5.

Dodano do galeri zdjęcia autorstwa Janusza Graczyka redaktora naczelnego ofjcjalnej strony klubu Wda.

Zapraszamy do oglądania.

Mecz pomiędzy  zawodnikami a ich rodzicami to już nasza tradycja i na stałe wszedł w nasz harmonogram. Tym razem drużyna KaRo prowadzona do boju przez jej kapitana Piotra Bronisławskiego okazała się lepsza i wygrała 6:5. Hatttrickiem dla ekipy KaRo popisał się Prezes Stowarzyszenia WFBC Kamil Mankowski a kolejne bramki dorzucili wieloletni kapitan Świeckiej Wdy Robert Jasik , nasz były kierownik drużyny Janusz Świerczyński oraz tata Jakuba Przesmyckiego Artur. Dla Świeckich Orłów gole strzelali: 2x Jakub Przesmycki , Patryk Jarantowicz , Bruno Bronisławski i Daniel Semrau z rzutu karnego po baaaaaaaardzo kontrowersyjnym faulu na „Jarancie”. Po ostatnim gwizdku sędziego odbył się konkurs rzutów karnych gdzie lepiej „jedenastki” wykonywali  Orły wygrywając 11:7. Mecz zakończył się pamiątkowym zdjęciem drużyny wraz ze wszystkimi rodzicami i kibicami.

Po meczu wszyscy zebrani uczestnicy udali się na grilla podczas którego nastąpiło wręczenie naszym zawodnikom srebrnych medali oraz pamiątkowych statuetek dla wyróżnionych zawodników. Medale wręczał Prezes Klubu Wda Krzysztof Kosecki oraz Prezes Stowarzyszenia WFBC Kamil Mankowski którzy wraz z Jakubem Różyckim (przyjaciel drużyny) i Krzysztofem Browińskim (szef firmy Jabex) zostali obdarowani statuetkami „Super Orła” za wielkie zaangażowanie i pomoc w rozwoju naszej drużyny. Naszym prezesom przy wręczeniu medali asystowała Klaudia Mrozińska wierna fanka naszej drużyny.  Dodatkową atrakcją tego miłego spotkania był tort z logiem klubu przygotowanym specjalnie na tą okazję przez Joasię Siuda mamę naszego bramkarza Kacpra.

Po wspólnych rozmowach i wspomnieniach w bardzo miłej atmosferze udaliśmy się na zasłużone urlopy. Pierwszy trening nowego sezonu odbędzie się pod koniec lipca. O dokładnym terminie i godzinie poinformuję w osobnym artykule. Jedno jest jednak pewne. 1 sierpnia o godz. 13.30 wyjeżdżamy na obóz do miejscowości Gozdawa.

Jeszcze raz wszystkim zawodnikom , rodzicom , kibicom i działaczom serdecznie dziękuje za kolejny , czwarty sezon piłkarski. Sezon który okazał się dla nas małym sukcesem ponieważ zajęliśmy w nim II miejsce. DZIĘKUJEMY !!!

Każdy zawodnik otrzymał srebrne medale dodatkowo pamiątkowe statuetki odebrali:

Maciej Góra – Najlepszy Zawodnik Sezonu 2010/2011

Arek Konieczny – II miejsce w klasyfikacji „Najlepszy Zawodnik Sezonu”

Patryk Jarantowicz - III miejsce w klasyfikacji „Najlepszy Zawodnik Sezonu”

Jakub Kapela – Wyróżnienie za sezon 2010/2011

Brajan Graczyk – Wyróżnienie za sezon 2010/2011

Miłosz Kawecki – Wyróżnienie za sezon 2010/2011

Jakub Przesmycki – Król Strzelców

Kamil Bonna – Król Strzelców , Król Asyst

p.s.

Bardzo ciekawy artykuł z naszego zakończenia zamieścił  Janusz Graczyk redaktor naczelny oficjalnej strony klubu Wda pod linkiem :

autor: wdajabex 2011-06-25 15:08:06

Profil wdajabex w Futbolowo Dziękuje wszystkim za dobrą impreze. No niestety do umiejętności drużyny KaRo naszym Orłom jeszcze troszkę brakuje. Rewanż już za rok.

autor: ~Semryk 2011-06-25 15:19:28

avatar A ja bramke strzelilem karo haha aa kiero sie byla grac bo ja stalem ;)) haha

autor: ~bronek1000 2011-06-26 10:52:33

avatar Dzięki kiero za super imprezę!