statystyki szczegółowe

Aktualności

Wda-Chemik 0:1

• autor: wdajabex, 2011-08-28 18:24

Debiut w Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy za nami. Jeśli chodzi o wynik to nie możemy być zadowoleni ponieważ przegraliśmy na własnym boisku z Chemikiem Bydgoszcz 1:0.

Zdjęcia w galerii a krótki opis poniżej.

Trener Piotr Grajewski zdecydował się ustawić zespół  w takim samym systemie jak w wygranym sparingu z Chojniczanka Chojnice 2:0 czyli systemem 4-1-4-1. Pierwsza połowa to spokojne rozgrywanie  piłki w tylnych formacjach przez drużynę Chemika i wyczekiwanie na moment w którym można było by przeprowadzić odpowiedni atak. Chemik kilka razy zagroził naszej bramce i my także mieliśmy kilka sytuacji chociażby dwa rzuty wolne Jakuba Kapeli. W końcówce pierwszej połowy należy odnotować groźnie wyglądającą kontuzję Macieja Góry po której „Guri” już nie pojawił się na boisku. Druga połowo to już zwiększenie ataków z obu stron po czym mecz stał się bardziej atrakcyjny. Niestety po 5 minutach gry to ekipa z Glinek przeprowadziła decydującą akcję meczu. Zastępujący „Guriego” Damian Wietrzykowski nie przerwał akcji z prawej strony  poczym nastąpiło dośrodkowanie w pole karne gdzie Brajan Graczyk odpuścił krycie swojego zawodnika który bez problemu umieścił piłkę w siatce obok bezradnego Daniela Semraua. Sytuację jeszcze próbował blokować wślizgiem Arek Konieczny lecz nie skutecznie. Po stracie gola z minuty na minutę zarysowywała się nasza przewaga. Akcje były szybsze , bardziej klarowne. Lepiej zaczął już funkcjonować środek pola a po jednej z akcji z tej części boiska Michał Igliński trafia w poprzeczkę. Do przodu został przesunięty Jakub Kapela i zaczęliśmy grać tylko trzema obrońcami.  Końcówka spotkania to ewidentna gra na czas ze strony drużyny z Bydgoszczy który dowiózł korzystny wynik do końca. Szkoda bo wynik remisowy był by najbardziej sprawiedliwy a tak pozostaje nam poszukać pierwszych punktów za tydzień w Toruniu.

Skład: Semrau , Góra ( 36’Wietrzykowski) , Kawecki , Kapela , Graczyk , Andrzejewski , Igliński , Przesmycki (63’ Lipkowski) , Sykuła (52’Kotala) , Jarantowicz (45’ Podufalski)

p.s.

O wyłonienie najlepszego zawodnika naszej drużyny poprosiliśmy kierownika drużyny Chemika i po meczu wskazał on na naszego bramkarza Daniela Semraua. Niestety zgodnie z regulaminem tytuł MVP Meczu przyznawany jest tylko przy zwycięstwach.