Igła MVP Meczu z Elaną

• autor: wdajabex, 2011-09-04 14:51

Poniżej podajemy noty dla zawodników za wygrany mecz z Elaną Toruń. Informujemy również że tytuł MVP Meczu uzyskał Michał Igliński a wyboru dokonał  Trener drużyny  Elany Toruń.

Szczegóły poniżej

Zgodnie z zasadami przyznawania tytułu MVP Meczu wyboru dokonuje osoba niezwiązana z naszą drużyną czyli np. trener , kierownik drużyny przeciwnej , sędzia postronny kibic itd. Tytuł ten przyznawany jest tylko przy wygranych meczach. Przed meczem poprosiliśmy o dokonanie wyboru Trenera Elany  który po meczu włożył nam do koperty karteczkę z numerem koszulki zawodnika który według niego był najlepszym naszym zawodnikiem. Po meczu w szatni otworzyliśmy kopertę w której była kartka z nr 9 a zatem pierwszym laureatem MVP w nowym sezonie został Michał Igliński !

Gratulacje dla „Igiełki”. Nagrody MVP bo mamy taka nadzieje że będzie ich więcej za mecze w miesiącu wrześniu oraz nagroda za tytuł „Piłkarza Miesiąca Września” zostaną wręczone przed jednym z pierwszych meczy w październiku.

Przejdźmy zatem już do ocen za mecz. Trener Piotr Grajewski ma wachlarz ocen od 0 do 10. Tym razem największą notą była „dziewiątka „ a otrzymało ją dwóch zawodników Jakub Kapela i Michał Igliński. Oto komplet ocen:

9 – Michał Igliński , Jakub Kapela

8 – Daniel Semrau , Damian Wietrzykowski , Miłosz Kawecki , Maciej Góra , Maciej Andrzejewski , Brajan Graczyk

7 – Maciej Sykuła , Jakub Przesmycki , Patryk Jarantowicz , Kamil Bonna , Patryk Kotala

5 – Marcel Podufalski , Bruno Bronisławski , Mateusz Lipkowski

4 – Kacper Siuda , Wojtek Ratkowski