Głosy trenerskie plus noty

• autor: Kiero, 2011-09-26 09:46

Po dobrym widowisku  okraszonym dobrymi sytuacjami podbramkowymi lecz niestety przegranym przez nasz zespół 2:1 z Lechem Rypin szkoleniowiec  Piotr Grajewski postanowił przyznać najwyższą ocenę „sześć” kilku zawodnikom.

Poniżej oceny oraz krótkie trzy trenerskie komentarze do tego spotkania Piotra Grajewskiego , Bartosza Sobierajskiego oraz Andrzeja Magowskiego

W oczach trenera na najlepszą ocenę w skali od 0 do 10 zasłużyło 5 zawodników. Oto komplet wszystkich not:

6 – Arek Konieczny , Maciej Góra , Jakub Kapela , Michał Igliński , Brajan Graczyk

5 – Miłosz Kawecki , Maciej Andrzejewski , Jakub Przesmycki , Bruno Bronisławski

4 – Daniel Semrau , Kamil Bonna

3 – Patryk Kotala , Maciej Sykuła

2 – Błażej Bogdański , Mateusz Lipkowski , Wojtek Ratkowski , Sergiusz Bogdański

Trener Wdy Świecie Piotr Grajewski: Dzisiejszy mecz dobitnie pokazał nam, że żadna drużyna w Lidze, nie odda punktów za darmo. Na boisko musimy wyjść zaangażowani od samego początku i zostawić dużo zdrowia, aby wygrać każdy mecz. Niestety dzisiaj celowniki naszych chłopców były mocno rozregulowane i dlatego przegraliśmy to spotkanie. Mam nadzieję, że ten zimny prysznic wyjdzie nam  na dobre i w kolejnych meczach będzie zdecydowanie lepiej. Chłopcy głowy do góry i gramy dalej!!!"

Trener Lecha Rypin Bartosz Sobierajski: W takim zestawieniu jak w tym meczu zagraliśmy dopiero drugi mecz. Wierzę że moje personalne decyzję wpłyną na dobrą i lepszą grę co pokazaliśmy w dzisiejszym spotkaniu. Obie drużyny stworzyły dziś naprawdę świetne widowisko ale na szczęście to my zgarniamy całą pulę chociaż nie wiadomo jak by się losy meczu potoczyły gdyby sędzia wskazał na rzut karny który według mojej oceny wam się należał. No ale cóż , taki jest ten sport. Za pośrednictwem Waszej strony którą systematycznie  odwiedzamy bo jest to chyba najlepsza a przede wszystkim najszybsza strona w podawaniu wyników  dziękuję za miłe przyjęcie , dobry mecz i do zobaczenia na wiosnę w Rypinie.

Na meczu był obecny  Trener kadry K- PZPN rocznik 97 Andrzej Magowski którego również poprosiliśmy o komentarz:  Bardzo ciekawy mecz stworzyły obie drużyny. Dobrze że wybrałem  mecz w Świeciu  bo zobaczyłem kilka naprawdę dobrych akcji a przede wszystkim wielką wole walki i zaangażowanie. Po stronie minusów zanotowałem skuteczność w wykończeniu akcji. W notesie zapisałem sobie kilka numerów zawodników z jednej jak i drugiej strony i zaraz będę rozszyfrowywał nazwiska z trenerami klubowymi. Na pewno jednak będę starał się zobaczyć tych zawodników w jeszcze jakimś meczu ligowym ponieważ jedna obserwacja jest nie wystarczająca aby stwierdzić czy dany zawodnik jest gotowy na konsultacje kadry. Nazwisk nie zdradzę. Co do mojego etatowego kadrowicza Jakuba Kapeli to zagrał bardzo poprawne zawody ale  zostawiłem Trenerowi  Grajewskiemu kilka wskazówek odnośnie indywidualnych treningów dla niego bo twierdze że z tym zawodnikiem warto popracować.