F - N - Z

• autor: Kiero, 2011-10-10 16:32

F – N – Z  to bardzo ważny skrót. Co to za skrót i o co kadrze trenerskiej „znowu” chodzi dowiecie się czytając dokładnie poniższy artykuł

Zapraszam zawodników i rodziców naszych Orłów do zapoznania się z nim.

F – N – Z  to po prostu Futbol – Nauka – Zdrowie. Te trzy czynniki muszą iść zawsze w jednej parze. Kadra drużyny na te wszystkie 3 aspekty jest bardzo uczulona i zamierza kontynuować rozpoczęty już kiedyś proces kontroli nauki i zachowania w szkole oraz wdrożyć  pewne dwa nowe istotne elementy odnośnie zdrowia i nauki o których poinformujemy w osobnych artykułach gdy będziemy mieli już wszystko dopięte na ostatni guzik.

Nauka w nowym roku szkolnym trwa już drugi miesiąc zatem informujemy że na początku listopada kadra drużyny rozpoczyna wizyty w szkołach celem sprawdzenia wyników i zachowania. Na najbliższe treningi proszę wszystkich zawodników o przyniesienie na kartce danych potrzebnych do kontaktu z wychowawcą typu:

1. imię i nazwisko zawodnika: Patryk Jarantowicz
  2. szkoła: GM 3
  3. klasa: Ia
  4. wychowawca: mgr Anna Głowala
  5. czas dużej przerwy : od 12.30 do 12.50
  6. godz. wychowawcza:  czwartek 13.50 sala nr 16
  7. nr telefonu do wychowawcy : ………………..

(no to Jarant już nie musi przynosić )

W tym wypadku nie ma żadnego pobłażania . Kto ma problem z jakiegoś przedmiotu będzie musiał „odpocząć” od treningów. Nie ma zmiłuj się . Zawodnicy wiedzą że w tym zakresie nie ma litości a dla potwierdzenia tych słów macie przykład że w porozumieniu z rodzicami dwójka zawodników nie pojechała na obóz sportowy do Gozdawy ze względu na egzaminy poprawkowe umożliwiające im promocje do następnej klasy. Chłopcy zdali.

Jeżeli ktoś z zawodników źle zaczął ten rok a zależy mu na treningach i meczach w Świeckiej Wdzie to ma miesiąc czasu na poprawę ocen więc na razie musi dobrze sobie organizować czas aby starczyło go na treningi , mecze i naukę. Jeżeli poprawa nie nastąpi to w listopadzie czasu będzie miał zdecydowanie więcej ponieważ „odpadnie” mu na jakiś czas pobyt wśród Świeckich Orłów.

Informujemy również że podjęliśmy decyzję o nagrodzeniu wszystkich naszych zawodników bonami towarowymi o wysokości (to jeszcze do ustalenia ) do wykorzystania w sklepie Polomarket , którzy na koniec I semestru będą mieli średnią minimum 4,3. Na koniec poprzedniego roku szkolnego minimalna średnia wynosiła do nagrodzenia  4,0 lecz teraz podnosimy poprzeczkę aby bardziej zmobilizować chłopaków do nauki.

Zdrowie - jak wszyscy zapewne wiedzą co pół roku przechodzimy kompleksowe badania w przychodni sportowej w Bydgoszczy. Bardzo sobie cenimy te badania chociaż organizacyjnie w tej przychodni jest jeszcze dużo do poprawy. Idąc dalej tropem dbałości o zdrowie naszych zawodników przypominamy że rozpoczął się okres jesienny więc ubiór treningowy się zmienił o czym już informowaliśmy. Tutaj prosimy o wsparcie rodziców (jak we większości domów zapewne mamusia dba o takie sprawy) aby przed każdym wyjściem na trening sprawdzić czy jest w torbie ortalion , bluza , długie spodnie. Nie chcielibyśmy aby doszło do takiej sytuacji że zawodnik który stawi się w nieodpowiednim do pogody w danym dniu stroju treningowym zostanie odesłany do szatni.

Na koniec mały apel do rodziców. Zdarza się że chłopcy nieraz cos tam nabroją. Wiemy że najgorszą kara dla nich jest zakaz pójścia na trening. Kochani Rodzice , proszę aby niestosować takiej kary. Zastosujcie coś innego. Każdy ma zapewne swój własny wachlarz możliwości począwszy od szlabanu na komputer kończąc na zakazie wyjścia z domu . Trening i mecz niech jest obowiązkiem dla naszych synów. Takim samym jak chodzenie do szkoły. Jeśli jednak wyniki w nauca będą "wołające o pomstę do nieba" po dwóch miesiącach to ............ Miejmy nadzieję że do tego niedojdzie .

autor: ~Guri 2011-10-10 17:48:14

avatar A jak ktoś z jarantem do klasy chodzi też musi przynosić

autor: Kiero 2011-10-10 20:56:53

Profil Kiero w Futbolowo Odpowiedzialny za I klase sportową GM3 - Guri a za II klasę sportową GM3 - Aras , Gruczno - Kotek , Bukowiec - Marik ! Reszta indywidualnie