Wda ¦wiecie 97/98 - strona oficjalna

Aktualno¶ci

KaRo - ¦wieckie Or³y 7:4

• autor: Kiero, 2011-12-04 07:21

Rok pi³karski 2011 definitywnie zakoñczony !  Zanim jednak kadra og³osi³a te urlopy to na sztucznym boisku odby³ siê presti¿owy mecz pomiêdzy ¦wieckimi Or³ami a dru¿yn± z³o¿on± z rodzin zawodników i przedstawicieli klubu Wda która posiada umown± nazwê KaRo.

Szczegó³y poni¿ej

Równo o 15.00 sêdzia zawodów (w tej roli wyst±pi³ nasz Trener ) wyprowadzi³ obie ekipy na ¶rodek boiska . Po przywitaniu dru¿yn Or³y zaczê³y od mobilizuj±cego okrzyku „Kto przegra mecz ?!!!?   OGÓRKI !!!!.... wskazuj±c palcem w stronê ekipy KaRo  co tylko ich u¶wiadomi³o w przekonaniu ¿e ¿adnego odpuszczania nie bêdzie . Jazda na dupskach na maxa! W trakcie meczu mo¿na by³o us³yszeæ jeszcze docinki od m³odych w stylu „ Tato , zejd¼ , nie rób siary”  lub „Ojciec martwiê siê o Ciebie. Odpocznij na ³awce” albo „Tatu¶ , zadzwoniê do mamusi ¿eby  przywioz³a butlê z tlenem” .  Szczerze mówi±c przebieg spotkania mia³ do¶æ wyrównany charakter. Or³y próbowa³y d³ugo rozgrywaæ pi³kê , rozci±gaæ j± do boków natomiast KaRo bazuj±c na do¶wiadczeniu kilku zawodników stara³o siê przeprowadziæ kombinacyjne akcje które okazywa³y siê do¶æ skuteczne i po których pada³y bramki. ¦wieckie Or³y równie¿ znajdowa³y drogê do kasty ale to bardziej przez „Szwedzkie Rêkawice” ni¿ wysok± skuteczno¶æ. Jedn± bramkê strzelili z rzutu karnego a egzekutorem by³ nasz bramkarz Kacper Siuda który precyzyjnym strza³em w dolny róg pokona³ swojego tatê Andrzeja. Mecz zakoñczy³ siê pewnym zwyciêstwem dru¿yny KaRo 7-4 !

Po mecz wszyscy udali¶my siê do pomieszczenia klubowego zwanego „saun±” gdzie mamusie naszych Orze³ków Lucyna i Justyna wraz z ¿on± naszego Trenera Ew± wydawa³y poczêstunek w postaci bu³eczki , ogóreczka i pieczonego udka i napoju. Dla spragnionych i wykoñczonych ojców znalaz³o siê w barku te¿ co¶ orze¼wiaj±cego.

W tak mi³ym i sympatycznym nastroju zakoñczy³ siê ten trudny pi³karski rok 2011. Wraz z Trenerem Piotrem Grajewskim wszystkim serdecznie dziêkujemy za przybycie na to spotkanie i do zobaczenia w kolejnym meczu na wiosnê. Wierzê ¿e tym razem stawi± siê wszyscy powo³ani !

Na koniec oczywi¶cie trzeba podaæ sk³ad KaRo no i strzelców bramek ;)

KaRo : Mariusz Igliñski , Andrzej Siuda , Piotr Bronis³awski , Radek Lubañski , Krzysztof Kosecki , Jan Wietrzykowski , Robert Jasik , Janusz ¦wierczyñski , Robert Góra , Damian Ejankowski , Tomasz P³achecki , Wojtek Sarnecki , Wojtek Czubak , Pawe³ Ratkowski

Bramki  dla KaRo: 2 x Robert Góra , Damian Ejankowski , 1 x Tomasz P³achecki , Wojtek Sarnecki , Robert Jasik

Bramki dla Or³ów: Jakub Przesmycki , Wojtek Ratkowski , Brajan Graczyk , Kacper Siuda

autor: ~Yugi 2011-12-04 12:32:20

avatar ostatni gol to gol samobojczy po roznym chyba :p

autor: ~Karolina Jarantowicz 2011-12-04 14:07:06

avatar Bardzo mi smutno moje Orze³ki!!! i obiecuje za dwie bramki Kierownika osobi¶cie ode mnie dostanie po.........................Kiero pozdrawiam!!!!

autor: Kiero 2011-12-05 12:34:30

Profil Kiero w Futbolowo Karolcia ! I Ty przeciwko mnie?! To ju¿ jest wpisane w ¿ycie ¿e Orze³ki bêd± dostawaæ manto w ka¿dym meczu z KaRo. Nastêpnym razem strzele 3 bramki i zadedykuje je Tobie ! Pozdrawiam !

autor: ~mamcia Asia 2011-12-06 20:43:24

avatar cale szczescie ze bylo wsparcie ze szwecji bo nie wiadomo jaki byl by wynik? A swoja droga dobrze zrobilo troche ruchu chlopakom-i to nie tylko tym MLODYM.POZDRAWIAM

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Najbli¿sza kolejka

Najbli¿sza kolejka 15