Trenerski alfabet roku 2011

• autor: Kiero, 2011-12-06 17:31

Rok temu swój alfabet  przedstawił Kierownik Drużyny. Za 2011 poprosiliśmy naszego Trenera Piotra Grajewskiego aby właśnie w formie alfabetu przedstawił to co najbardziej utkwiło mu w pamięci. Zapewniam że alfabet jest naprawdę "wypieszczony" dlatego wielkie brawa dla naszego szkoleniowca

p.s.

Adminowi najbardziej do gustu przypadła literka „E” a za literkę „K” dzięki ! Zapraszam poniżej.

A jak Ambicje – nasze są baaardzo wielkie i, oby były pokazywane przez wszystkich zawodników, w każdym meczu…

B jak Bronisławski i Bogdański – ojcowie chłopców, z którymi jesteśmy od początku powstania zespołu i mam nadzieję, że tak zostanie do końca. Piotra, zgrabna obróbka filmowa naszych meczy, bardzo pomaga w ocenie i analizie gry naszych Orłów, a pomoc Grzesia w prowadzeniu zespołu jest ogromna.

C jak Chemik Bydgoszcz – myślę, że jest to obecnie najsilniejszy zespół w naszej grupie rozgrywkowej i jak najbardziej zasługuje na pierwsze miejsce. Mam jednak nadzieję, że w rundzie wiosennej, skutecznie zrewanżujemy się zespołowi bydgoskiemu i przywieziemy 3 pkt.

D jak Dwadzieścia jeden – tylu zawodników liczy obecnie kadra naszego zespołu. Bardzo dobrze, że jest tak liczna, bo zdarzają się różne sytuacje i jest możliwość rotacji.

E jak Euforia – czyli „stan nienaturalnie dobrego samopoczucia z tendencją do śmiechu” – fajny objaw po zwycięskich meczach.

F jak Facebook – jesteśmy na portalu społecznościowym. Widnieją tam foty, które nigdzie dotąd nie były prezentowane.

G jak Gozdawa – miejscowość, w której byliśmy na obozie sportowym. Bardzo fajny ośrodek sportowy, gdzie można solidnie szlifować formę przed rozgrywkami piłkarskimi.

H jak Huśtawka nastrojów – tak można określić wyniki i grę w tej rundzie. Raz w górę, po zwycięstwie, a potem w dół, po niespodziewanej porażce.

I jak Indywidualne umiejętności – piłka nożna to zespołowy sport, ale mecze wygrywają zawodnicy o wysokich indywidualnych umiejętnościach. Ciekawe, kto na wiosnę pokażę w pełni swoje możliwości…

J jak Jubileusz – w przyszłym roku, w kwietniu będziemy obchodzić 5 – rocznicę powstania naszej drużyny. Trzeba to będzie uczcić!!!

K jak Kiero – nasz „okaz spokoju”, bez którego trudno wyobrazić sobie naszą drużynę. Dużo by tu pisać, my wiemy swoje…, ale naprawdę Duże Dzięki!!!

L jak Lider – niestety często brakowało takiego zawodnika w trakcie meczu. W trudnych momentach na boisku, musi być lider, który uspokoi, podpowie, czy pokierują kolegami.

Ł jak Łzy – jeszcze nie tak dawno, niektórzy z naszych chłopców potrafili uronić łezkę po przegranym meczu. Oby takich momentów była jak najmniej.

M jak Mecze – te ligowe już za nami, a przed nami mecz z Rodzicami. Tradycyjny nasz sposób zakończenia sezonu. Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo naszych Orłów.

N jak Nauka – bardzo ważny element młodych piłkarzy, na który Kadra zwraca baczną uwagę. Z większości zawodników jesteśmy zadowoleni, ale niestety są i „perełki”…

O jak Obóz sportowy – fajnie, że możemy wyjeżdżać na obozy. Jest to duża atrakcja dla naszych piłkarzy. Już mamy zaplanowany kolejny wyjazd w przyszłym roku, a gdzie? Na razie to tajemnica.

P jak Pojazd – którym przemieszczamy się na mecze w rundzie jesiennej. „Ulubiony” środek lokomocji naszej drużyny, szczególnie jak jeździmy w dwa zespoły. Rozumiemy problem „kosztów”, ale zdecydowanie wolimy samodzielną jazdę, mniejszym busem.

R jak Rex – jedyny zawodnik w tym alfabecie, ale myślę, że zasłużenie. Jest to w tej chwili wyróżniający się zawodnik, co pokazuje klasyfikacja na najlepszego piłkarz po rundzie jesiennej.

S jak Stypendia Sportowe – nagrody indywidualne dla kilku naszych Orłów, którzy bardzo dobrze reprezentują nasz klub na arenie ogólnopolskiej. Tak trzymać.

T jak Turniej o Puchar Świeckiego Orła – pierwszy taki turniej w kategorii Trampkarza, zorganizowany w naszej hali sportowej. Mam nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawić, a zwycięski puchar wzniesie nasz kapitan. Duże brawa za pomysł i organizację dla naszego Kiera!!!

U jak Ubiór drużyny – kolejny ważny element w postrzeganiu i ocenie drużyny. Zespół trenuje, gra i jeździ na mecze jednakowo ubrany.

W jak WDA – nasz ukochany klub, jak to powiedział kiedyś jeden z naszych chłopców „WDA jest jak Matka”!, a wiadomo Mama jest jedna!!!

Z jak Zespół - chciałbym, aby na każdym kroku było widać, że nasi zawodnicy tworzą zgrany i lubiący się team. Jak mówi przysłowie „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” i ma to funkcjonować na boisku, treningu, szkole, …itd.

Dla przypomnienia alfabetu Kierasa podaję link :

Już teraz proszę naszego kapitana drużyny Miłosza Kaweckiego aby bacznie obserwował poczynania w  roku 2012 ponieważ to do niego będzie należało zadanie stworzenia alfabetu piłkarskiego za ten właśnie rok.

autor: ~ktoś 2011-12-06 19:31:44

avatar W jak Wara :)

autor: ~anonim 2011-12-06 21:15:48

avatar B jak Bania :))

autor: ~Aureliusz 2011-12-07 08:45:58

avatar U jak Uszy
D jak Drewno
W jak Wara
B jak Bania
M jak Murzyn
P jak Pączek

autor: ~anonimek(osoba postronna ) 2011-12-07 21:43:46

avatar Fajnie ,że tlyko jeden zawodnik z drużyny jest . Widać faworyzacje .