Co było a co będzie

• autor: Kiero, 2012-01-31 11:37

Pierwszy miesiąc przygotowań za nami a właściwie pół bo zaczęliśmy w połowie stycznia. Nad czym pracowaliśmy i co przed nami dowiedziecie się w dalszej części artykułu .

Moc niech będzie z Wami ! Tak w skrócie można by opisać treningi w styczniu bo właśnie na moc i wytrzymałość nasz Trener Piotr Grajewski kładł duży naciski. Odbył się też pierwszy z wielu testów sprawności motorycznej „Próba mocy – skok w dal z miejsca „ w którym najlepsi okazali się Sergiusz Bogdański , Kamil Bonna i Jakub Kapela.

Zespół zaliczył również bieg na 1000 metrów w którym najlepsze czasy uzyskali Maciej Góra , Arek Konieczny i Mateusz Lipkowski. Dla urozmaicenia tych ciężkich treningów nasz szkoleniowiec podczas jednego z treningów zarządził grę wewnętrzną  po trzech zawodników , każda drużyna z każdą. Taki mały turniej w piłke halową. Najlepszą ekipą okazał się team w którym grali Jakub Kapela , Daniel Semrau , Damian Wietrzykowski.

Przed nami miesiąc luty który zapowiada się bardzo ciężko ale i też atrakcyjnie. Najważniejsze pewnie dla chłopaków jest to że rozpoczynamy cykl sparingów oraz weźmiemy udział w dwóch turniejach. Przejdziemy też badania lekarskie. Zresztą dokładny plan obozu można znaleźć w zakładce po lewej stronie. W lutym też jest zorganizowane spotkanie z drużynami młodzieżowymi które zostało odwołane w grudniu. Szczegóły w osobnym artykule. No ale najważniejsze że zacznie się dochodzeniowy obóz………

No to…….. Moc niech będzie z Wami !