Nie zatrzymujemy się.......

• autor: Kiero, 2012-02-14 18:23

Najcięższy dzień za nami. Siłownia , aerobic , obiad , lekcja angielskiego i gra wewnętrzna podczas treningu popołudniowego. Ciężko ale dziś drużyna podeszła do wszystkich zadań z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem. Za dzisiejszy dzień dla wszystkich wielkie Brawa!

Kilka szczegółów poniżej i plan na następny dzień

Zaczęło się od zajęć na siłowni pod czujnym okiem instruktora kulturystyki Ryszarda Abczyńskiego. Zespół praktycznie nie mógł się doczekać tych zajęć podczas których każdy realizował nakreślone wytyczne przez instruktora. Na zakończenie tylko było słychać wśród chłopaków kiedy następna siłownia. Będzie ! Na pewno w najbliższym czasie z Trenerem zaplanujemy jeszcze raz taki trening. Po tych zajęciach udaliśmy się do SP5 na kolejny wycisk. Tym razem chwila aerobicu i zestaw ćwiczeń rozciągających przygotowanych przez instruktorkę fitness Agnieszkę Dobrowolską. Co niektórzy się przekonali jak bardzo są jeszcze sztywni. U jednego to kości strzykały jak u dziadka. Ćwiczenia super. Dzięki Aga !

Obiadzik , i lekcja angola . Nauczycielka była pod ogromnym wrażeniem jak zespół z dnia na dzień nabył takiej aktywności. Po pierwszej lekcji zostało przez nią wyróżnionych 5 chłopaków a dziś cały zespół ! Tak trzymać „Angliki”. Na treningu popołudniowym Trener przygotował kilka ciekawych gier wewnętrznych oraz pyszną gorąca herbatkę. To znaczy herbatkę przygotowała żona Trenera Ewa i jak wszyscy podkreślali że w końcu herbatka ma idealną normę cukru. Pozdrowienia dla Pani Ewy od Świeckich Orłów !

A co jutro ? Jutro zaczynamy o 10.45 zbiórką w SP5. o 11.00 zaczyna się trening karate pod dyktandem instruktora. Trening ten ma być taką odskocznią od normalnych piłkarskich treningów ale ma też za zadanie nauki samodyscypliny. Będzie też nauka podstawowych chwytów samoobrony wiec na pewno trening będzie bardzo przydatny. Uprzedzam jednak że na tym treningu żartów nie ma. Strój niebieski . Później tradycyjnie obiadzik i „angol” Tym razem lekcja odbedzie się w Sali konferencyjnej w nowej hali. Po nauce czas na popołudniowy trening czysto piłkarski na B2 (sztuczniak). Zajęcia kończymy około 16.40

W naszej galerii fejsbukowej zostały już dodane zdjęcia z siłowni i aerobicu. Zapraszamy.

Szybkie wejście pod linkiem

p.s.

Przypominam o kartkach z ocenami za I semestr. Nagrody czekają. Tradycyjnie mała wzmianka  o składkach miesięcznych. Co u niektórych rosną zaległości.