3 w Czersku

• autor: Kiero, 2012-02-19 17:21

Turniejowy weekend zakończony. Dziś druga część drużyny pojechała do Czerska i również wstydu nie przyniosła chociaż miejsce trochę gorsze niż wczoraj bo trzecie. Najważniejsze jednak że na pudle. Dodatkowym sukcesem dla naszego teamu jest wybór Jakuba Kapeli na najlepszego zawodnika turnieju.

Szczegóły poniżej.

Zdjęcia z turnieju w naszej "fejsbukowej" galerii.

Zanim wyruszyliśmy w drogę do Czerska przed bramą naszego stadionu pełniący na wczorajszym turnieju obowiązki kapitana Daniel Semrau uhonorował srebrnym medalem Jakuba Przesmyckiego dla którego dedykowaliśmy to sreberko ze względu na jego 15 urodziny. Ale teraz już o samym turnieju.

Pierwszy mecz w grupie gramy z totalnie nam nie znanym zespołem Myśliwiec Tuchomie. Niby to chłopaki dla których halówka jest ważniejsza od trawy i zaraz się otym przekonaliśmy bo dostajemy smary 4:2. Strzelcami bramek dla nas byli Kamil Bonna i Jakub Przesmycki. Drugi grupowy mecz to pojedynek z Czarnymi Pruszcz Gdański który wygrywamy 3-1 a gole strzelali Arek Konieczny i dwa razy ukuł Jakub Przesmycki. Trzeci pojedynek w grupie to spotkanie z Borowiakiem Czersk II . Tutaj pewnie i na spokojnie wygrywamy 2-0 a autorem obu goli jest Michał Igliński. Z drugiego miejsca wchodzimy do półfinału gdzie czeka na nas firma jaką zapewne jest Lechia Gdańsk. Ten półfinał przez wielu obserwatorów został uznany najlepszym meczem turnieju. Szkoda tylko że przegraliśmy go 3-2. Obie bramki strzelił Jakub Kapela i właśnie po tym meczu organizatorzy wiedzieli już komu przyznać tytuł MVP Turnieju. Pojedynek w malym finale okazał się dla nas spacerkiem. Kamil Bonna dw razy trafia do bramki rywala , raz dorzuca Jakub Przesmycki i wygrywamy z Borowiakiem Czersk 3-0 i tak trafiamy na podium. Cały turniej wygrała Lechia Gdańsk która w wielkim finale pokonała naszego rywala z grupy Myśliwiec Tuchomie 2-0.

Bardzo sympatyczny turniej u naszych przyjaciół z Czerska zakończył się realizacją planu minimum. W Czersku brąz , w Ciechocinku srebro no to w środę w Świeciu wypada wziąć złoto.

W turnieju uczestniczyli: Daniel Semrau , Patryk Kotala , Arek Konieczny , Damian Wietrzykowski , Patryk Jarantowicz , Jakub Kapela , Maciej Góra , Jakub Przesmycki , Michał Igliński , Kamil Bonna i jako asystent Trenera Miłosz Kawecki.