Przegląd dentystyczny

• autor: Kiero, 2012-02-21 11:45

W ramach dbałości o zdrowie naszych zawodników w dniu dzisiejszym w Przychodni Miejsko Gminnej w Świeciu nasza drużyna przeszła przegląd dentystyczny. Taki przegląd ząbków był zorganizowany po raz pierwszy ale nie ostatni. Za rok kolejny.

Szczegóły poniżej

Tak jak wspomniałem przegląd dentystyczny na stałe wszedł w nasz program obozów zimowych. Po badaniach lekarskich w przychodni w Bydgoszczy jest to kolejny projekt w którym kadra kładzie bardzo duży nacisk na zdrowie. Pamiętacie skrót N-F-Z ? Nauka – Futbol – Zdrowie. Trzy nazwy które muszą iść w jednej parze. Przejdźmy zatem już do samych ząbków. Poniżej przedstawię zawodników którzy mają wszystkie zęby zdrowe i nie potrzebują przynosić potwierdzenia od dentysty. Zawodnicy nie wymienieni w jakimś tam stopniu mają ząbki do leczenia lecz publicznie nie będę wymieniał jakie zęby i ile. W każdym bądź razie zawodnicy ci muszą nam do końca sezonu piłkarskiego dostarczyć zaświadczenie o zdrowych wszystkich zębach. Jako kadra drużyny przekazujemy już pełną kontrolę nad leczeniem zębów rodzicom zawodników. I jeszcze jedno….. zawodnicy którzy dziś nie byli na przeglądzie ze względu na różne sprawy tak jak Kuba Przesmycki i Kuba Kapela którzy przebywają na zgrupowaniu kadry już we własnym zakresie starają się o przegląd uzębienia jak i ewentualne dalsze leczenie. Kadra oczekuje zaświadczenia o zdrowych zębach.

Oto zawodnicy którzy mają wszystkie zęby zdrowe i nie muszą przynosić kadrze zaświadczenia.

Andrzejewski Maciej , Bogdański Błażej , Bogdański Sergiusz , Góra Maciej , Kawecki Miłosz , Konieczny Arek , Lipkowski Mateusz , Semrau Daniel i Siuda Kacper.

p.s.

Po lewej stronie w  menu została zamieszczona specjalna zakładka dotycząca badań lekarskich i przeglądu dentystycznego. Oczywiście zakładka będzie aktualizowana po każdych badaniach czy też udokumentowanej informacji od zawodników