Kolejne pobicie !

• autor: Kiero, 2012-03-16 15:20

Po zeszłorocznym pobiciu jednego z naszych zawodników myśleliśmy, że już nigdy nie będziemy pisać o takim zdarzeniu. Jak bardzo się pomyliliśmy, świadczy o tym wtorkowe wydarzenie. Długo się zastanawialiśmy czy umieścić ten artykuł i po wspólnej naradzie kadry szkoleniowej postanowiliśmy go upublicznić  Szczegóły poniżej

p.s.

Na stronie Strażaka Przechowo ukazały sie przeprosiny dla Dlaniela. Link do tego artykułu w rozwinięciu.

Podczas przerwy między lekcjami, grupa zbirów podeszła do naszego bramkarza Daniela Semrau i oznajmiła, że w obecnej sytuacji ma dwa wyjścia. Jedno, to dostać lanie od pięciu, tu i teraz lub wyjść na tak zwane solo z jednym z nich. Wyboru oczywiście Daniel nie miał. Dalej nie będę opisywał co się wydarzyło, powiem tylko, że sprawa pobicia została zgłoszona na policję.

Zuchwałym zbirem, który miał czelność dokonać tego pobicia okazał się Michał G. zawodnik drużyny trampkarza Strażaka Przechowo. To drużyna, której nasi zawodnicy przez cała rundę jesienną pomagali w meczach mistrzowskich i nadal mieli zamiar pomagać! To ten sam zawodnik, którego bardzo chcieliśmy pewnego czasu pozyskać do naszego teamu. To ten zawodnik, który ze względu na fuzję został dodatkowo zgłoszony przez nasz zespół do rozgrywek L.W. Brawo Michale! Pokazałeś klasę! Nie ma co!

Nie wiemy, jak ta sprawa się dalej potoczy, w każdym bądź razie mocno wspieramy Daniela i jego rodziców, mając nadzieje, że chuligan, poniesie zasłużoną karę. SUROWĄ KARĘ!!! Z informacji uzyskanych od Dyrektorki Gimnazjum wiemy już że został on zawieszony w prawach ucznia. Kierownictwo Strażaka również nie zostało bierne na to wydarzenie i również zawiesiło go w prawach zawodnika. Czekamy teraz na rozwój sprawy ze strony policji.

Niestety po tym incydencie żaden nasz zawodnik, nie chce grać w rundzie wiosennej w zespole Strażaka. My, jako kadra nie zmusimy naszych zawodników, tym bardziej, że w tej sprawie mocno też naciskają niektórzy rodzice. Pragniemy jednak zauważyć że przed sezonem podjęliśmy wspólnie decyzje że będziemy pomagać chłopakom z Przechowa i bez względu na wszystko moim zdaniem misję powinniśmy wypełnić do końca. Druga sprawa jest taka że należy pamiętać że nasza kadra liczy 21 osób i każdy powinien zaliczyć jednostkę meczową. Po trzecie należy też pamiętać o dobry sercu szefostwa Strazaka którzy w trudnym momencie dla nas jakim było brak boiska treningowego przyjęli nasz zespół  na swoje tereny.

W najbliższym czasie zostanie zorganizowane specjalne spotkanie wszystkich drużyn Trampkarza naszego klubu

p.s.

Link do artykułu z przeprosinami Daniela na stronie Trampkarzy Strażaka Przechowo

autor: ~anonim 2012-03-17 12:04:59

avatar jak taki cwaniak w 5 to niech cała ekipa pójdzie na ich trening i po treningu wybije mu z głowy takie rzeczy w naszej ekipie jest tak że jak zaczepisz jednego to masz przerąbane u wszystkich

autor: ~anonim 2012-03-18 23:52:53

avatar Dzieci, o przepraszam młodzieży kochana, pamiętajcie PRAWO PIĘŚCI,TO ŻADNE PRAWO.W ten sposób rodzi się przemoc, a to nic dobrego.