5 urodziny drużyny !

• autor: Kiero, 2012-04-11 07:00

11 kwiecień to dzień  w którym powstała nasza drużyna. Dokładnie 5 lat temu po raz pierwszy spotkaliśmy się na stadionie Wdy na zbiórce organizacyjnej. Pierwszy trening natomiast odbył się 18 kwietnia i dlatego w ramach imprezy urodzinowej za tydzień kadra szkoleniowa zaprasza swoich Orłów na mały poczęstunek.

Dalsza cząść artykułu w rozwinięciu w której znajdziecie kultowe zdjęcie i jedną anegdote z życia drużyny.

Tak , tak moi drodzy to już 5 lat ! Jak ten czas szybko leci. Jeszcze mam obraz przed oczyma pierwszego grupowego zdjęcia przed pierwszym meczem ligowym w Tucholi a teraz to już młodzieńcy którzy przerośli kadrę……

Przez te 5 lat nasza drużyna przeszła wiele ciekawych i ważnych wydarzeń. Tak z pamięci chociaż postaram się przypomnieć niektóre z nich:

Chrzest na piłkarza , wycieczka do Jura Park w Solcu , wprowadzenie składek miesięcznych , wycieczka do miasteczka Kansas w Grudziądzu , obóz sportowy w Czarnej Wodzie , spotkanie z Dariuszem Michalczewskim , udział w Ogólnopolskim Turnieju i spotkanie z Grzegorzem Mielcarskim , założenie dwóch stron internetowych , pokazowy trening dla Telewizji Polskiej do programu „Kadra 2012” , przyjęcie pseudonimu „Świeckie Orły” i zakup flagi , obóz sportowy w Więcborku , założenie Rady Rodziców , mecze KaRo – Świeckie Orły , wyjazd na mecz Polska – Kanada , obóz sportowy w Gozdawie , 4 dochodzeniowe zimowe obozy sportowe , niezliczona ilość wręczonych nagród , statuetek , pucharów ; zakup sprzętu sportowego za (naprawdę sporo kasy ) ; 15 turniejów halowych w tym nasz o Puchar Świeckiego Orła , 32 mecze sparingowe ; 98 meczów ligowych ; badania lekarskie , przeglądy zębów , kontakty ze szkołami i wiele , wiele innych większych i mniejszych inicjatyw z pisaniem książki której tytuł brzmi „Prawdziwa Historia Świeckich Orłów” na czele. To będzie hit hitów ! Książka jest pisana na bieżąco i otrzymają ją tylko ci zawodnicy którzy dobrną w naszej drużynie do końca przygody w drużynach młodzieżowych więc będzie to nakład bardzo unikatowy i nigdzie nie będzie można jej dostać.

5 wspaniałych lat pełnych emocji , uśmiechu , nerwów , wspomnień  i anegdot do których nieraz z Trenerem wracamy śmiejąc się przy tym do łez. Mamy nadzieje że następne lata również będą przebiegać w świetnej atmosferze. Na koniec dla Wszystkich naszych zawodników i ich rodziców bo Wy kochani również tworzycie tą magiczną nazwę „Świeckich Orłów”  przesyłam najlepsze życzenia  na to nasze pięciolecie !

A już tak na sam koniec aby trochę się pośmiać przy tych urodzinach przedstawię jedną z naprawdę wielu anegdot z życia drużyny oraz jedno kultowe zdjęcie. A uwierzcie mi na słowo że jest tego o wiele ,wiele więcej i nawet przez głowę przeszła kiedyś myśl aby spisać te wszystkie śmieszne sytuacje…. Właściwie czemu nie….

Anegdota z Więcborka

Na obozie w Więcborku wszyscy zawodnicy otrzymywali statuetki za miniony sezon  w różnych kategoriach. Jedną z kategorii była „Osobowość Sezonu”. Po trzech dniach od wręczenia tych statuetek zawodnik który ją otrzymał siedzi w pokoju na fotelu , w ręce trzyma tą statuetkę i tak patrzy w nią i patrzy aż w końcu mówi do siedzącego obok innego naszego zawodnika z taką poważną miną:

- Ty, wiesz co ? Ja do tej pory nie wiem o co im k**** chodzi z tą osobowością ! A Ty wiesz?

Ten drugi jeszcze bardziej poważny zerka na napis na tej statuetce , patrzy , patrzy i mówi:

- A skąd , k**** !

W progu w drzwiach stał Kiero którego ci dwaj myśliciele nie widzieli i wyjaśnił o co chodziło „im” z tą osobowością ………..

Kultowe zdjęcie

autor: ~anonim 2012-04-11 16:03:37

avatar co to za piłkarze tak kumali tą osobowość. hahahaha ! dobre

autor: ~Karolina Jarantowicz 2012-04-11 19:10:35

avatar Najlepszego moje Orzełki!Wytrwałości !!!!!!!!!!!