Plan dnia z okazji 5 urodzin drużyny

• autor: Kiero, 2012-04-17 12:30

Jutro tj. 18 kwietnia obchodzimy oficjalnie 5 urodziny Świeckich Orłów. Dokładnie 5 lat temu odbył się pierwszy oficjalny trening i tą datę traktujemy jako nasze urodziny chociaż spotkanie organizacyjne miało miejsce 11 kwietnia. Kadra szkoleniowa zespołu wraz z Zarządem klubu zaplanowała kilka ciekawostek na jutrzejszy dzień o których przeczytacie w dalszej części artykułu.

Zaznaczę już na wstępie że bardzo nam zależy aby na jutrzejsze spotkanie zjawili się wszyscy zawodnicy wchodzący w obecny skład drużyny. Jutrzejsza data to naprawdę ważne wydarzenie dla naszego teamu. 5 lat !!! Panowie my jesteśmy ze sobą już 5 lat ! Tak , wiem że niektórzy są z nami krócej lecz wszystkich bez wyjątku którzy obecnie znajdują się w kadrze zespołu traktujemy równo i każdy z was ma prawo świętować z okazji tych urodzin. Fajnie zresztą wyszło w tym roku ponieważ nasz klub ma 55 lat istnienia a my tylko 50 mniej hehe…… No ale dobrze , co zatem jutro….

Wszyscy spotykamy się o godz. 15.45 na stadionie. O godz. 16.00 przedstawiciele pierwszego zespołu Wdy zapraszają nas do zwiedzenia super nowoczesnej szatni zespołu seniorów poczym wspólnie razem z seniorami udajemy się na 45 minutowy trening na główną płytę boiska. Po wspólnym treningu odwiedza naszą drużynę Prezes Klubu Krzysztof Kosecki aby nam podziękować za ten pięcioletni okres reprezentowania barw naszego kochanego klubu poczym całym zespołem udajemy się do jednego ze świeckich lokali gastronomicznych na wspólny poczęstunek.

Uwaga !

W środowym specjalnym treningu bierzemy udział w koszulkach czerwonych z napisem „Jestem Trampkarzem” , w czerwonych spodenkach i czerwonych getrach. Do lokalu udajemy się w niebieskich dresach ! Proszę o dostosowanie się do tych zaleceń abyśmy w tym specjalnym dniu wyglądali jak profesjonalny zespół bo taką drużyną jesteśmy !

Poza tym uprzedźcie swoich rodziców że możecie się troszkę spóźnić z tego treningu a chłopacy zamiejscowi po których przyjeżdżają rodzice powiadomią że odbiór jest z pod lokalu a nie ze stadionu. Wieczorem będzie wiadomo w którym świętujemy.

Na koniec chciałbym podziękować Prezesowi Klubu Krzysztofowi Koseckiemu za pomoc w organizacji tego naszego pięciolecia a wszystkim byłym i obecnym Orłom podziękować za dotychczasowe wspólne minione 5 lat !