Sprawy organizacyjne

• autor: Kiero, 2012-05-16 00:31

Nieuchronnie zbliża się koniec kolejnego sezonu. Został jeszcze niecały miesiąc grania , później czas roztrenowania oraz miesięczne urlopy. Kończy się też kolejny rok szkolny więc czas na końcowe sprawy organizacyjne. Proszę wszystkich naszych zawodników oraz rodziców o zapoznanie się z poniższym artykułem .

Liga

Do końca sezonu pozostało nam jeszcze 4 mecze (piąty mecz wygrywamy walkowerem z BKS).  Pożegnalny mecz z Ligą Wojewódzką na własnym terenie zostanie rozegranym w dniu 2 czerwca z Włókniarzem Toruń i w związku z tym wspólnie z Zarządem Klubu przygotowywane są pewne atrakcje z grą na głównej płycie , spikerem zawodów , wyjście drużyn z flagami itp. Ostatni mecz w L.W. zagramy na wyjeździe z Liderem Włocławek w dniu  9 czerwca. Po tym meczu nastąpi  cykl roztrenowania i na dzień 23 czerwca w sobotę zaplanowane jest oficjalne zakończenie sezonu 2011/2012 po czym zawodnicy rozejdą się na miesięczne urlopy. Zakończenie tradycyjnie będzie miało podobny przebiegł jak wszystkie poprzednie czyli najpierw o godz. 11.00 mecz KaRo – Świeckie Orły , wręczenie nagród dla najlepszych zawodników i wspólna biesiada z rodzinami i zaproszonymi gośćmi. Tutaj już apeluję do tatusiów naszych Orłów aby na dzień 23 czerwca planowali sobie wolne. Ponownie trzeba dokopać naszym Orzełkom ale tym razem musimy się postarać o dwu cyfrówkę.

Nowy sezon

Po urlopach spotykamy się w dniu 25 lipca o godz. 7.00 i wyjeżdżamy na badania lekarskie do Bydgoszczy. W zakładce „Badania lekarskie” na naszej stronie wszystko jest co kto musi mieć przygotowane. Pierwszy trening odbędzie się 27 lipca w piątek  a 30 lipca w poniedziałek o godz. 14.00 wyjeżdżamy na obóz sportowy do Nowego Miasta Lubawskiego. Proszę zatem rodziców aby wszystkie swoje rodzinne plany wakacyjne uwzględniali tak aby nie kolidowało to z naszymi terminami i dlatego też napisałem ten artykuł. Oczywiście będę jeszcze na stronie o wszystkim na bieżąco przypominał.

Szkoła

No już naprawdę niewiele zostało czasu na poprawę ocen. Brać się do roboty ! Przypominam że każdy z piłkarzy ma obowiązek dostarczyć do kadry średnią ocen ze świadectwa a dla zawodników którzy będą mieli na koniec roku szkolnego średnią ocen 4,5 przewidziane są atrakcyjne nagrody które zostaną wręczone na obozie sportowym. Tutaj od razu apel do naszego Trenera. Żadnej obniżki średniej. Trzymamy 4,5 ! Tylko taka średnia lub oczywiście wyższa będzie  nagradzana.

Inne

Tradycyjnie przypominam o składkach miesięcznych i o zaświadczeniach o wyleczonych zębach. Czas na to wszystko jest do dnia 23 czerwca czyli do imprezy kończącej sezon.

Kolejną sprawą jest to że wszystkie indywidualne wyróżnienia jak na przykład MVP za mecz z Lechem Rypin dla Michała Iglińskiego , setne mecze niektórych zawodników , zawodnik miesiąca kwietnia i maja oraz miejmy nadzieje MVP meczy które są przed nami z przyczyn od nas niezależnych zostaną wręczone na zakończeniu sezonu w dniu 23 czerwca. Sorry ale tak to wyszło. W każdym bądź razie na pewno kadra wszystko ureguluje.