statystyki szczegółowe

Aktualności

Zakończenie sezonu

• autor: Kiero, 2012-06-25 10:15

W sobotę oficjalnie zakończyliśmy sezon piłkarski 2011/2012. Punktem kulminacyjnym był oczywiście tradycyjny już mecz pomiędzy drużyna KaRo składającą się z rodzin zawodników oraz pracowników klubu a Świeckimi Orłami. Tym razem nasze Orzełki okazały się lepsze i wygrały 5-3. Szczegóły poniżej.

Punktualnie o godz. 11.00 sędzia zawodów nasz Trener Piotr Grajewski rozpoczął mecz który lepiej układał się dla Świeckich Orłów. Po uderzeniu jednego z zawodników (nie pamiętam kogo) bramkarz KaRo wypluł piłkę a najszybciej zareagował Jakub Przesmycki wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Orły długo nie cieszyły się z prowadzenia ponieważ do remisu doprowadził …..Jakub Kapela niefortunnie interweniując po rajdzie i dograniu z lewej strony w pole karne Tomka Płacheckiego. Kolejna bramka to popis naszego bramkarza Błażeja Bogdańskiego który dynamicznym rajdem znalazł się sam na sam z bramkarzem KaRo i bez problemu umieścił piłkę w bramce tuż przy słupku. Mamy 2-1 dla Orłów a do remisu doprowadził Darek Jarantowicz który wykorzystał dogranie piłki przez Krzysztofa Koseckiego. Orły nie dają za wygraną i po chwili wychodzą po raz kolejny w tym meczu na prowadzenie. Sprawy w soje ręce wziął Mateusz Lipkowski i po uderzeniu z około 20 metrów ustanawia wynik na 3-2. KaRo dąży do remisu i udaje im się to za sprawą Radka Lubańskiego który wykorzystał kapitalną asystę Darka Jackiewicza. Na 4-3 fantastycznym lobem  wynik podwyższa kolejny nasz bramkarz Kacper Siuda. Końcowy wynik ustala Bruno Bronisławski zamykając akcję zainicjowaną po prawej stronie boiska przez Macieja Andrzejewskiego. Ostatnie pięć minut to gra na czas w wykonaniu Orłów. Jakub Kapela trzymał piłkę w narożniku a cały zespół bronił dostępu do  Arka i piłki. Powtarzam że cały zespół ponieważ wszyscy wbiegli na boisko. Po meczu pamiątkowe zdjęcie i czas na grillowanie przy którym wręczone zostały pamiątkowe statuetki. Nadrobiliśmy zaległości i wręczyliśmy statuetki dla MVP Meczu i tak:

Były też dwie statuetki „Super Orła”

Super Orzeł dla Lucyny Iglińskiej za wielką pomoc dla dobra drużyny Świeckich Orłów

Super Orzeł dla Grzegorza Bogdańskiego za wielką pomoc dla dobra Świeckich Orłów

Na koniec jedną statuetkę wręczyli sami zawodnicy a otrzymał ją……..Kiero z czego byłem bardzo dumny i wzruszony. A napis na tej statuetce mówi wszystko Dla „OAZY SPOKOJU” za to że jesteś z nami. Świeckie Orły i Trener. Było naprawdę miło.

Zawodnicy otrzymali jeszcze nowe koszulki treningowe z napisem „Jestem Juniorem Wdy” i pomalutku rozchodziliśmy się do domów na zasłużone urlopy.

Dzięki wszystkim rodzicom i rodzinom zawodników za uczestnictwo. Było naprawdę bardzo miło spotkać się z wami. Do zobaczenia na meczach Świeckich Orłów !

p.s.

Zdjęcia z imprezy zakończeniowej już na naszej "fejsbukowej" stronie pod linkiem https://www.facebook.com/media/set/?set=a.355874197819258.81576.211466538926692&type=3