statystyki szczegółowe

Aktualności

Zimny prysznic

• autor: Kiero, 2012-08-22 14:58

Bardzo zimny prysznic spadł na głowy Świeckich Orłów. Nie dość że na początku meczu padał solidny deszcz to jeszcze piłka wpadała tylko do naszej bramki. KS  Piaseczno zlało nas 5:0. Krótki opis poniżej a na fejsie fotki.

K.S. Piaseczno zaprezentował nam bardzo dobry pokaz futbolu. Solidnie i konsekwentnie budował swoje akcje grając przy tym dość agresywnie ale wszystko w granicach normy. Po naszym zespole widać było już ogromne zmęczenie okresem przygotowawczym ale wierzę że dzięki dobrze przepracowanym treningom w tym czasie odpowiednia świeżość i forma przyjdzie na ligę. A teraz już krótko jak straciliśmy bramki.

W 15 minucie Miłosz Kawecki nie upilnował zawodnika gości i ten sam na sam nie dał szans Kacprowi. W 22 minucie Patryk Kotala funduje prezencik bo zamiast zagrać do bramkarza to zgrał do środka pola wprost pod nogi napastnika gości który bez problemów posłał piłkę do naszej bramki. Do przerwy przegrywamy 2:0. W 47 minucie Maciej Góra nie potrzebnie poszedł z piłką w środek pola gdzie nastąpiła strata. Szybki przerzut na wolne lewe pole i lobem piłka wpada po raz trzeci do naszej bramki. Czwarta bramka wpadła po 2 minutach. Tym razem stratę zaliczył Jakub Kapela i ponownie zawodnik z Piaseczna sam na sam nie daje żadnych szans na skuteczną obronę naszemu bramkarzowi. Ostatni gol……hmmm. Powiem szczerze że nie pamiętam. Odnotować jeszcze musze że w 53 minucie Michał Igliński nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na Macieju Andrzejewskim.

Panowie , głowy do góry. Najważniejsza jest liga a nie sparing. I pamiętajcie że mecz sparingowy nie jest dla was tylko dla trenera który sprawdza sobie różne schematy , roszady personalne itd.

Skład: Siuda (36’ Semrau) , Kawecki , Konieczny , Kapela (60’ Chrościński) , Góra (55’ Lipkowski , Kotala (36’ Andrzejewski) , Igliński (60’ Bronisławski) , Przesmycki (36’Wietrzykowski) , Bonna , Dąbrowski (36’ Jarantowicz ) , Deruś (60’ Dąbrowski)