Rusza Liga Typerów !

• autor: Kiero, 2012-08-25 03:26

Na naszej stronie uruchomiliśmy zakładkę „Typer” . Jest to taka zabawa w typowanie wyników meczów w naszej lidze. Jak w każdej u nas zabawie czy konkursie dla trzech najlepszych typerów przewidziane są atrakcyjne nagrody. Szczegóły poniżej

Podstawową zasadą w tej zabawie jest to że musisz być zalogowany na naszej stronie. W zakładce w menu po lewej stronie całkiem na dole typujesz wyniki meczów danej kolejki  na zasadzie :

1 – zwycięstwo gospodarzy

X – remis

2 – zwycięstwo gości

Poszczególne mecze typować możesz do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania. Do zamknięcia typowania możesz usuwać swoje typy i zmieniać wyniki.  Za każdy trafiony wynik uczestnik otrzymuje 3 punkty. Lista najlepszych 10 typerów będzie pojawiała się na naszym portalu po prawej stronie. Istnieje możliwość wytypowania od razu wszystkich meczów do końca rundy ale moim zdaniem jest to zły pomysł ponieważ przed każdą kolejką można przeanalizować jak danej drużynie poszło w poprzedniej , które miejsce ma aktualnie w tabeli itd. Dla trzech najlepszych typerów przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody które zostaną wręczone po ostatnim meczu sezonu.

Kiero już swoje typy na I kolejkę „skreślił” . Jako że to pierwsza kolejka to się pochwalę jak ja sądzę co może się wydarzyć . Przy następnych już nie upubliczniam bo również pragnę zgarnąć nagrody

Wda – Wisła  1

Fala – Grom  1

Dobrcz – Pruszcz  2

Tor – Warlubie  2

Strażak – Osielsko  1

To są moje typy które już zarejestrowałem. Wszystkim typerom życzę trafnych wyników i miłej zabawy. Nagrody czekają ! Konkurs jest dla wszystkich chętnych. Nie tylko dla Orłów chociaż mam nadzieję że wezmą w nim udział wszyscy zawodnicy naszej drużyny.

p.s.

W razie pytań służę radą . Mój nr gg i emeil w zakładce „Kontakt”. I proszę w terminarzu na razie nie sugerować się datami i godzinami meczów. Na razie są fikcyjne ale zapewniam że  będą prawidłowe zawsze w środę lub czwartek przed każdą kolejką.

p.s.

I najważniejsze. Proszę użyć takiego loginu w Lidze typerów aby wiadomo było o jaką osobę chodzi i przez cały sezon go nie zmieniać ponieważ przy zmianie loginu system będzie wam naliczał punkty od nowa.