statystyki szczegółowe

Aktualności

Raport z L.W.

• autor: Kiero, 2012-09-02 14:54

Przedstawiamy kolejny raport z ligi wojewódzkiej Trampkarza i Juniora Młodszego w której uczestniczyli nasi zawodnicy. Po raz kolejny Świeckie Orły dorzuciły swoje pięć groszy do osiągnięcia korzystnych wyników. Zapraszam poniżej

Trampkarz

Jako pierwsi w sobotę ruszyli podopieczni Trenera Damiana Ejankowskiego. Z bardzo trudnego terenu jakim zapewne jest boisko Chemika Bydgoszcz Wda 98 przywiozła do domu komplet punktów. Byłem na tym meczu i szczerze przyznam że tak pasjonującego widowiska dawno nie widziałem. Wda 98 wygrała 4-3. Cały mecz  rozegrał Maciej Góra a do 60 minuty na placu boju przebywał Patryk Jarantowicz.  Na meczu był obecny przedstawiciel Lecha Poznań który przyjechał obserwować zawodników Chemika ale jak sam stwierdził w rozmowie po meczu że po 15 minutach przestał  a zaczął zawodników Wdy. W notes zostały zapisane nazwiska czterech zawodników Murawskiego , Cylca , Przesmyckiego i naszego Guriego który po raz kolejny rozegrał w barwach Wdy 98 bardzo dobre spotkanie w środku pola. Po jednej z jego indywidualnych akcji został ewidentnie faulowany w polu karnym lecz „Rumun” nie wziął okularów i pokazał na rzut wolny z linii pola karnego. Patryk swój występ przypieczętował jedną asystą.

Junior Młodszy

Trener Andrzej Piekarczyk na mecz u siebie z Olimpią Grudziądz powołał aż pięciu naszych zawodników. Niestety Michał Igliński z powodu choroby nie mógł się stawić na zawody , Daniel Semrau wraz z Miłoszem Kaweckim nie otrzymali szansy pokazania swoich możliwości i cały mecz przesiedzieli na ławce. Jakub Kapela w defensywie rozegrał cały mecz natomiast Dawid Dąbrowski zameldował się na placu boju w 53 minucie i stał się bohaterem meczu strzelając wyrównującą bramkę !  Wda 96 zremisowała z Olimpią Grudziądz 2:2 . Brawo „Dąbrol”. Za tydzień twój celownik ma być ustawiony w kierunku bramki Wisły Nowe.