Kadra 98'

• autor: wdajabex, 2009-10-27 07:44
Przypominamy że w piątek o godz.12.00 na naszym stadionie odbędą się konsultacje kadry rocznika 98. Na te konsultacje Trener kadry  Mariusz Modracki zaprosił trójkę naszych zawodników. Macieja Górę , Wojtka Ratkowskiego i Patryka Jarantowicza. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę tych zawodnikow oraz opinię ich Trenera Piotra Grajewskiego.

Maciej Góra – „Guri”. Urodzony 11.02.1998 r. - lewy obrońca lub lewy pomocnik.

W naszej drużynie jest od samego początku jej powstania. Mecz z TKP Toruń był jego 50 występem w barwach Wdy Świecie. Jest jedynym zawodnikiem drużyny, który zagrał we wszystkich meczach w wyjściowej jedenastce. Będąc w kategorii Orlika został wybrany Najlepszym Zawodnikiem Sezonu 2007/2008. W kolejnym sezonie w kategorii Młodzika II zajął II miejsce w tej samej kategorii. Do tej pory strzelił 5 bramek.

Opinia Trenera Piotra Grajewskiego :

Maciej jest zawodnikiem,  którego cechuje dobre wyszkolenie techniczne i umiejętności gry indywidualnej. Bardzo dobrze współpracuje z zespołem. Dodatkowym jego walorem jest gra lewą nogą i jak na warunki fizyczne dobra gra głową. Wielokrotnie udowadniał to w meczach wygrywając pojedynki główkowe z wyższymi od siebie. Cechuje go również wysoka aktywność i skuteczność w grze. Gdybym miał Macieja określić w krótkim zdaniu to powiedziałbym, że to dynamiczny wojownik.

Wojtek Ratkowski  - „Wojtas” , „Ratkoś” . Urodzony 16.12.1998 r. - boczny pomocnik.

Od samego początku w naszej drużynie. W kategorii Orlika ze względu na datę urodzenia, (nie miał skończonych 9 lat) nie mógł grać w rundzie jesiennej. Od rundy rewanżowej, Trener mógł już stawiać na niego, co czynił z dużą regularnością. Zawsze zajmował wysokie lokaty w różnych klasyfikacjach drużyny. Mecz z TKP był jego 35 występem w barwach Świeckiej Wdy.  Jak do tej pory strzelił 2 bramki.

Opinia Trenera Piotra Grajewskiego :

Wojtek to typ piłkarza dynamicznego, którego cechuje duża nieustępliwość oraz dobre wyszkolenie indywidualne. Bardzo aktywny i skuteczny w grze. Jak na bocznego pomocnika ma bardzo dobry przegląd pola oraz płynność w konstruowaniu akcji zaczepnych. Świetnie też współpracuje zespołowo. Taki mały wojownik.

Patryk Jarantowicz  - „Jarant”. Urodzony 26.06.1998. -  napastnik. Od samego początku w zespole. Mecz z TKP był jego 50 występem w barwach Wdy. Król strzelców w kategorii Młodzika II, a zarazem wybrany na Najlepszego Zawodnika sezonu. Do tej pory ma na koncie 40 bramek w tym 8 strzelił w bieżącym sezonie. Jest autorem 100 gola oraz 200 w historii naszej drużyny.

Opinia Trenera Piotra Grajewskiego:

Patryk to typowy łowca bramek. Jest bardzo szybki i dodatkowo ma wyśmienity drybling. Nie jednokrotnie w meczu pokazywał próbkę swoich możliwości mijając przeciwników jak tyczki. Jego wyszkolenie i umiejętności gry indywidualnej są na wysokim poziomie. Dobrze współpracuje z zespołem i jest aktywny oraz skuteczny w grze.