Noty za Tor

• autor: Kiero, 2012-10-04 11:31

Jesteśmy już w posiadaniu not za występ z Torem Laskowice. Nasz Trener Piotr Grajewski sięgnął głęboko do kieszeni i wyjął dwie „dyszki” czyli maksymalne oceny które przyznał Patrykowi Jarantowiczowi i Maciejowi Góra. Komplet ocen poniżej.

Jak na pewno zauważyliście na naszej stronie zostało zmienione ocenianie zawodników. Nie ma już tak że każdy mógł wystawiać oceny każdemu niejednokrotnie stosując nieobiektywne ocenianie czyli sobie 10 a innym 1. Zablokowaliśmy taką procedurę i od tej chwili oceny są wystawiane tylko przez admina na bazie not które przydziela Trener. Wszystkie poprzednie noty zostały usunięte i wprowadzono od nowa noty tylko trenerskie. Przejdźmy już zatem do sedna sprawy. Jak wspomniałem najwyższe oceny otrzymała dwójka naszych najmłodszych Orzełków z rocznika 1998 Patryk Jarantowicz który wszedł na boisko w trakcie pierwszej połowy i strzelił 4 bramki oraz zanotował 2 asysty. Po meczu z tym swoim firmowym uśmiechem zadał pytanie” No to teraz chyba już mam pierwszy skład?”   No chyba tak , lecz swoją wartość należy udowadniać Trenerowi w każdym meczu i na każdym treningu. Drugi z zawodników który otrzymał maxa to Maciej Góra. Guri pierwszą połowę zagrał na lewej obronie a po przesunięciu go przez Trenera do środka pola zaczął się jego mały koncert. 3 gole i 3 asysty oraz……. żółta kartka za nieprzepisowy wślizg. Oto komplet ocen:

10 – Patryk Jarantowicz , Maciej Góra

9 – Dawid Dąbrowski

8 – Kacper Siuda , Damian Wietrzykowski , Arek Konieczny , Kamil Bonna , Patryk Kotala

7 – Łukasz Deruś , Jakub Kapela , Miłosz Kawecki , Mateusz Lipkowski

6 – Maciej Andrzejewski , Bruno Bronisławski , Brajan Graczyk , Michał Igliński