Aktualności

Raport z L.W.

• autor: Kiero, 2012-10-14 20:37

Otrzymaliśmy w komentarzu mały zarzut że nie zamieściliśmy raportu z L.W. z poprzedniej kolejki. Faktycznie daliśmy ciała ! Wszystkich którzy systematycznie śledzą nasza stronę przepraszamy za pominięcie tego niusa i już nadrabiamy zaległości.

W miniony weekend podopieczni Trenera Damiana Ejankowskiego na własnym terenie rozegrali mecz z Olimpią Grudziądz który wygrali 3-1. Pierwszą połowę w barwach Świeckich rekinów rozegrał Patryk Jarantowicz który wsiadł w samochód z Kierasem klubu i udał się do Przechowa aby wspomóc nasz zespół w derbowym pojedynku.

W niedzielę drużyna Wda 96 prowadzona przez Trenera Andrzeja Piekarczyka rozgromiła Kujawiankę Strzelno aż 10-0. Trener Piekarczyk skorzysta z usług naszych trzech zawodników  Jakuba Kapeli który rozegrał cały mecz , Macieja Andrzejewskiego który na placu gry pojawił się w 50 minucie oraz Łukasza Derusia. Sympatyczny „Deri” na plac gry wszedł w drugiej połowie i ustrzelił klasycznego hattricka. Zaznaczmy że w ten weekend Łukasz stał się prawdziwym bohaterem naszego klubu ponieważ w dwóch spotkaniach grając tylko po połowie strzelił 6 bramek. Mam tą prywatną satysfakcję że moje działania przyczyniły się że ten chłopak jest w naszej drużynie !

p.s.

W zimę szykujemy kolejny wartościowy transfer lecz sami rozumiecie że na razie nie możemy zdradzić tajników. W każdym bądź razie jesteśmy już po słowie z samym zawodnikiem który wyraził ogromną wolę dołączenia do naszego zespołu.

*****

W ten weekend z przyczyn kadrowych  mogliśmy wspomóc tylko Wdę 96 w wyjazdowym meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Wda przegrała ten mecz 3-1 a w jej barwach zagrał tylko Jakub Kapela. Daniel Semrau był bramkarzem rezerwowym. Na ten mecz wyznaczony był również Łukasz Deruś ale kontuzja nie pozwoliła mu na grę.