Raport z L.W.

• autor: Kiero, 2012-10-22 15:12

Po minionym weekendzie zbyt wiele nie ma co raportować z meczów Ligi Wojewódzkiej w kategorii Trampkarzy i Juniorów Młodszych  do której zostali oddelegowani nasi zawodnicy. Kilka szczegółów poniżej.

Do drużyny Juniora Młodszego na mecz z Cuiavia Inowrocław został oddelegowany tylko Jakub Kapela ponieważ jak już pisałem mamy spore problemy kadrowe. Damian Wietrzykowski odczuwa mocne bóle w plecach , Miłosz Kawecki rundę jesienną ma już z głowy ze względu na martwice pięt i obecnie przechodzi w Bydgoszczy serię zabiegów laserowych , Jakub Przesmycki ….no wiadomo i jest to największy cios dla nas jak i dla samego Jakuba ale wierzymy że wszystko będzie w najbliższym czasie dobrze i sympatyczny „Dżezi” wróci jak najszybciej do treningów i meczów. Poza tym na pół gwizdka trenuje Kamil Bonna któremu doskwierają bóle kości miedniczej oraz Maciej Andrzejewski który ma uraz uda. Istny szpital w naszym zespole ! Na 18 zawodników w naszej kadrze na obecną chwilę gotowych do gry jest 13 zawodników w tym dwóch bramkarzy więc proszę dwóch Trenerów Wdy 98 i 96 o wyrozumiałość. Zawsze byliśmy skłonni nieść pomoc kadrową ale w tej sytuacji sami widzicie że jest to praktycznie nie możliwe.

Wracając jednak do meczu L.W. to znowu mgła pokrzyżowała plany i mecz został odwołany.

Więcej szczęścia miała Wda 98 która swój mecz rozegrała w sobotę na własnym terenie ze Spartą Brodnica i żadne warunki atmosferyczne nie przeszkodziły im odnieść kolejnego cennego zwycięstwa w lidze a małą cegiełki do tego triumfu wniósł Patryk Jarantowicz strzelec jednej ale jakże przepięknej bramki. Naszemu „Jarantowi” przypomniały się chyba mecze z kategorii „Orlika” gdzie mijał zawodników drużyny przeciwnej jak tyczki i finalizował swoje akcje bramką i w tym meczu zrobił to samo. Brawo Patryk. Wda 98 wygrała ten mecz 5-3 i w dalszym ciągu jest samodzielnym liderem Ligi Wojewódzkiej w kategorii Trampkarza. Brawo Świeckie Rekiny ! Trzymać tak do końca ligi !

autor: ~anonim 2012-10-23 12:54:55

avatar Będzie dobrze dacie radę