Obóz letni załatwiony

• autor: Kiero, 2012-12-11 16:57

Dziś definitywnie zakontraktowaliśmy i potwierdziliśmy nasz letni obóz. Niestety ze względów finansowych nie jest to miejscowość nadmorska. Wspólnie z Trenerem liczyliśmy finanse drużyny i tylko w połowie moglibyśmy partycypować obóz nad Bałtykiem. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Uwierzcie że bardzo nam zależało na obozie nad morzem. Mieliśmy już z właścicielem ośrodka w Łebie wszystko dogadane. Terminy , dzienny plan , jadłospis itd. Ostatnia kwestia to koszt i tutaj dostaliśmy nóż w serce. Kolejny cios to koszty transportu które oscylują w granicach 3 tysięcy złotych ! Po burzliwych dyskusjach , liczeniach zostało ustalone że po prostu nas nie stać. Jedynym wyjściem byłoby aby zawodnicy oprócz składek miesięcznych wnieśli dodatkową opłatę (sporą) a od tego jesteśmy bardzo dalecy.

Po decyzji że rezygnujemy z morskiego obozu nastąpiło szybkie wyszukiwanie ośrodków które spełniały by przyzwoite normy do odpowiedniego przygotowania się do nowego sezonu. Wiele tych osad już na starcie zostało skreślonych z różnych powodów. Na koniec zostały nam dwa ośrodki. Okoniny Nadjeziorne oraz Gozdawa. W związku z tym że w okresie wakacyjnym Okoniny zajęte są przez reprezentacje K-P ZPN zostało nam ponowne odwiedzenie Gozdawy. Wiem że po raz pierwszy łamiemy naszą zasadę że nie jedziemy do tych samych ośrodków lecz proszę wszystkich o zrozumienie. Mogę publicznie przyrzec że uczynię wszystko i do zakończenia przygody w drużynach młodzieżowych pojedziemy na obóz nad Bałtyk lecz niestety nie w 2013.

Co do Gozdawy to w jednym a artykułów napisałem swoją kolejność obozów na których byliśmy a wygląda to tak :

Gozdawa

Czarna Woda

Więcbork

Nowe Miasto Lubawski

Wielu z was również w komentarzach stawiało Gozdawę na pierwszym miejscu więc jestem przekonany że znów bardzo fajnie spędzimy obozowy tydzień

Termin: 5.08 – 11.08. 2013

p.s.

Pod tym linkiem znajdziecie opis obozu Gozdawa 2011. Czytając go ponownie stwierdzam jednoznacznie że był to nasz najlepszy obóz ze wszystkich na których byliśmy. Wierzę że ponownie będzie SUPER !

autor: ~Bronek 2012-12-11 18:22:33

avatar Znowu bieg do Bozi...