Po badaniach i po treningu

• autor: Kiero, 2013-01-17 16:08

Nasza drużyna jest już po pierwszym oficjalnym treningu z nowym szkoleniowcem oraz przeszła badania lekarskie w przychodni sportowej w Bydgoszczy. Kilka szczegółów odnośnie tych dwóch wydarzeń w rozwinięciu.

Pierwszy trening pod wodzą Trenera Kazimierza Arbata miał miejsce we wtorek. Frekwencja była bardzo dużo ponieważ stawili się prawie wszyscy z wyjątkiem Jakuba Przesmyckiego (nieprzyjemny temat ) , Kamila Bonny (zakręcił się chłopak) i Bruna Bonisławskiego (testy w Grom Osie tzn. u rodzinki w Osiu przebywał). Trener na początku w szatni przedstawił swoje oczekiwania i wymagania , nakreślił strategie i cel drużyny na obecny i na następny sezon po czym wszyscy udali się na boisko sztuczne gdzie odbył się pierwszy oficjalny trening. Trening z kategorii „luźnych” ponieważ po rozgrzewce Trener zarządził grę wewnętrzną w której sam aktywnie wziął udział. Najlepiej zapewne zapamięta ten trening Dawid Dąbrowski który został przez Trenera „poszyty” ( piłeczka miedzy nogami). Trening skończył się krótką pogadanką na temat dokładności w podawaniu piłki oraz dobrym ustawianiu się na boisku.

Dzisiejszy dzień tzn. czwartek 17 stycznia był przeznaczony na badania lekarskie w przychodni sportowej w Bydgoszczy. Rano o 6.45 wystartowaliśmy ze stadionu by o 8.00 zacząć wizyty u poszczególnych lekarzy. O dziwo w dniu dzisiejszym poszło nam dość sprawnie ponieważ o godz. 12.00 byliśmy już w domach. Było by zapewne szybciej gdyby nie jeden wścibski babsztyl który zaczął pysk piłować na całą przychodnie że nasi zawodnicy wchodzą bez kolejki. Lekarz przerwał na moment badania dopóki Kiero nie wyjaśnił sytuacji. Zapewne ten babsztyl w za krótkich spodniach od dresu z dziurą na prawym pośladku nie wchodzi na naszą stronę i nigdy nie przeczyta tego artykułu ale może kiedyś. Otóż babsztylu: My jesteśmy grupą zorganizowaną i cała drużyna stanowi jedność ! Kapujesz ?! Jeden zawodnik czy osiemnastu to przy grupie zorganizowanej JEDNOŚĆ czyli wchodzą jeden za drugim i razem opuszczamy przychodnię! Nie inaczej !

Dobra , bo jak przypomnę sobie ten jej pysk to aż mną wzdryga. Starczy. Acha … jeszcze jedno. Dziękuję miłym Panią z recepcji za pyszną kawkę.

W zakładce „Badania lekarskie” znajdziecie wszystkie potrzebne i aktualne informację na temat każdego zawodnika odnośnie badań. Wzrost , waga , ważność badań , co każdy musi mieć na następne badania , co jeszcze każdy musi załatwić aby mieć zdolność do gry na rundę wiosenną.

autor: ~anonim 2013-01-18 06:26:30

avatar Kiero to semrik piszczał

autor: ~Semryk 2013-01-18 18:00:45

avatar Chyba ja piszczałem . ..