Gala Finałowa Stalex Liga

• autor: Kiero, 2013-03-06 11:47

W najbliższą sobotę od godz. 18.00 w Hali Widowiskowo Sportowej w Świeciu dojdzie do wielkiego finału Stalex Liga. Gala finałowa okraszona zawsze jest wieloma atrakcjami i tak będzie również w tym roku z tradycyjną już prezentacją I zespołu. Szczegóły w rozwinięciu

Dzień 9 marca to wielkie święto w naszym mieście dla wszystkich kibiców piłki halowej. Organizatorzy halowej ligi piłkarskiej stają zawsze na wysokości zadania aby cała liga jak i gala finałowa była perfekcyjnie zorganizowana i śmiem twierdzić że zawsze to im się udaje (no może rok temu ten nieszczęsny kabaret). W każdym bądź razie na pewno będzie się działo. Cała gala zaczyna się od godz. 18.00 meczem o III miejsce w którym zmierzą się ekipy FX Brokers z Unisław Team. Brokersi to drużyna z Bydgoszczy a w ekipie z Unisławia grają nasi starsi koledzy z Wdy Bartosz Piotrowski , Mateusz Komur oraz Szymon Kocieniewski. Bramki dla drużyny z Unisławia zdobywa również nasz dobry znajomy Jakub Piotrowski zawodnik Chemika Bydgoszcz więc w tym meczu każdy z naszej drużyny wie komu kibicuje. Tylko UNISŁAW TEAM !!!

Mecz finałowy to potyczka dwóch wielkich drużyn występujących na parkiecie świeckiej hali. Ubiegłoroczny mistrz Rafmix/Stalwit  będzie bronił tytułu w pojedynku z beniaminkiem rozgrywek silnym zespołem z Bydgoszczy Rohde Eurogol  Wielokrotnie miałem przyjemność oglądać obie ekipy w akcji i szczerze trzeba przyznać że we finale zagrają dwa najlepsze zespoły obecnej edycji. W eliminacjach doszło już raz do konfrontacji między finalistami i wtedy padł zaskakujący dla całego środowiska piłkarskiego wynik 10-0 dla Rohde Eurogol. Nikt jednak nie pomyśli nawet aby taki wynik mógł się powtórzyć a znając chłopaków prowadzonych przez żywo reagującego Mateusza Grajewskiego menadżera Wdy Świecie twierdze że dojdzie do srogiego rewanżu i Mistrz ponownie zostanie Mistrzem. Przypomnę jeszcze że w drużynie ze Świecia grają nasi starsi koledzy z Wdy Robert Jasik , Tomasz Urbański , Marcin Wanat oraz Trener „Świeckich Jastrzębi" z rocznika 2000 Krzysztof Jabłoński. Tylko RAFMIX/STALWIT ŚWIECIE !!!

To pokrótce zapowiedź tych arcyciekawych spotkań a żeby się nimi na gorąco delektować to wszyscy nasi zawodnicy stawiają się 9 marca o godz.18.00 i siadają w pierwszym sektorze od salki rozgrzewkowej. Tam zresztą będzie siedziała sama Wda ponieważ między meczami odbędzie się prezentacja I zespołu Świeckiej Wdy.

Organizatorzy zapewniają też inne atrakcje z udziałem uczestników programu Mam Talent  w tym występ Marka Borna który żongluje kilkoma piłkami naraz. Zobaczymy również występ pięknych kobiet. Tym razem swoimi wdziękami uraczy nas zespół Cheerleaderek Czarnych Słupsk . Oj będzie na czym oko zawiesić…

Sobota 9 marzec godz. 18.00 ! Zapraszam ! Wszystkie Orły w niebieskich dresach !