Podsumowanie marca

• autor: Kiero, 2013-04-02 09:57

Kolejny miesiąc roku 2013 za nami ,  więc możemy pokusić się o krótkie podsumowanie miesiąca marca. W rozwinięciu artykułu możecie zapoznać się z frekwencją treningową jak również z wydarzeniami pozytywnymi jak i negatywnymi które miały miejsce w naszym zespole. Zapraszam

Zacznę może od przedstawienia frekwencji indywidualnej i drużynowej .W miesiącu marcu odbyliśmy 11 treningów , zagraliśmy jeden sparing z Olimpią Elbląg , uczestniczyliśmy w oficjalnej prezentacji I zespołu podczas finałowej gali Stalex Liga oraz rozegraliśmy mecz ligowy z K.S. Unią Janikowo. Za te wszystkie wydarzenia zawodnicy zdobywają punkty do swojej indywidualnej klasyfikacji która będzie miała znaczenie przy wyborze najlepszych zawodników na koniec sezonu. Oczywiście ważnym czynnikiem będą również punkty za mecze w lidze. Przypomnę jeszcze tylko punktację :

5 - obecny ; pobyt na kadrze ; szkoła OSSM w Bydgoszczy (bez piątku)

4,5 – spóźnienie

4 - nieobecny usprawiedliwiony ze względu na udokumentowaną chorobę , szkołę , kontuzję odniesioną podczas treningu i meczu

2,5 - nieobecny usprawiedliwiony z innych powodów

0 - nieobecny nieusprawiedliwiony

W marcu każdy zawodnik mógł zdobyć maksymalnie 70 punktów. Tym razem wszystkie wydarzenia zaliczyło pięciu zawodników. Oto jak wygląda klasyfikacja za miesiąc marzec.

70 -  Maciej Góra , Michał Igliński , Patryk Jarantowicz , Miłosz Kawecki i Daniel Semrau.

69 – Dawid Dąbrowski , Łukasz Deruś , Patryk Kotala

68 – Jan Martin

67,5 – Bruno Bronisławski

66,5 – Damian Wietrzykowski

65 – Jakub Kapela , Mateusz Lipkowski

64 – Arek Konieczny

61,5 – Maciej Andrzejewski

59 – Błażej Wiesiołek

57,5 – Kamil Bonna

47,5 – Jakub Przesmycki

45,5 – Kacper Siuda

36 – Sebastian Ambroziak

Frekwencja udziału we wszystkich wyżej wymienionych wydarzeniach w miesiącu marcu wyniosła 81,78 %. Te wyliczenia zawierają oczywiście udział w tygodniowych treningach naszych zawodników uczących się w Bydgoszczy więc wysoki procent może niektórych dziwić. Jest też sprawa Miłego który w piątek nie trenuje ze względu na złamane żebro ale jak przystoi na prawdziwego lidera zespołu przychodzi na treningi i obserwuje wykonywanie ćwiczeń. Stąd też Miłosz otrzymuje max ocenę za obecność na treningu.

A co takiego wydarzyło się pozytywnego w naszym zespole. Na pierwszy plan na pewno wysuwa się zwycięstwo w meczu ligowym z K.S. Unia Janikowo 3-2. Sukcesem wielkiego kalibru było na pewno zwycięstwo OSSM Bydgoszcz w którym grało pięciu naszych zawodników w prestiżowym Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej we Włocławku. Michał Igliński zadebiutował w sparingu w I zespole Wdy. To nasz drugi zawodnik po Danielu Semrau który dostąpił tego zaszczytu. Z indywidualnych wyróżnień należy odnotować to że nasz Trener Kazimierz Arbat został wybrany Trenerem Roku 2012 w plebiscycie organizowanym przez telewizje CSW i miesięcznik Vistula News a Maciej Góra otrzymał tytuł Sportowy Talent 2012 w plebiscycie którego organizatorem był portal www.sportoweswiecie.pl. Dopięte zostały wszystkie transfery a nasza strona w miesiącu marcu przekroczyła milion odwiedzin.

Negatywne wydarzenia również miały miejsce. Niestety. Tutaj od razu nasuwa się aura zimowa która spowodowała że zostało odwołanych kilka sparingów jak i również mecz ligowy z Drwęcą. Nie obyło się również bez kontuzji a najgorszą w skutkach doznał nasz kapitan Miłosz Kawecki który złamał żebro co spowodowało jego absencje w meczu z K.S. Unią. Drobnym negatywem jest też to że nie wszyscy zawodnicy z OSSM stawiają się na obowiązkowe piątkowe treningi. Musi się to diametralnie zmienić Panowie !

Mam nadzieję że przy podsumowaniu miesiąca kwietnia negatywów mi zabraknie czego sobie i wszystkim Świeckim Orłom życzę.

autor: ~obserwator 2013-04-02 20:28:55

avatar Co do chłopaków z OSSM z Bydgoszczy Kiero to oni się starają się jak mogą żeby dojechać na trening w piątek ale po co i tak na meczu grzeją ławę niektórzy .Kłania się Bydgoszcz