statystyki szczegółowe

Aktualności

Kadry w Świeciu

• autor: Kiero, 2013-04-09 17:44

Dziś w Świeciu na sztucznej murawie odbyły się dwa mecze towarzyskie reprezentacji Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej  roczników 98 i 97 z kadrą Warmińsko Mazurskim ZPN w których wystąpiło aż 7 zawodników Wdy Świecie ! Kilka szczegółów z tych meczów w rozwinięciu artykułu.

Pierwszy mecz kadr 98 był zaplanowany na godz. 12.00 ale ze względu na spóźnienie gości pierwszy gwizdek sędziego zabrzmiał dopiero 30 minut później. W tej reprezentacji klub Wda miał swoich dwóch przedstawicieli Dawida Cylca i Macieja Góra. Obydwaj chłopcy mogą to spotkanie zaliczyć do udanych ponieważ ich kadra wygrała ten mecz 5-0 a oni wpisali się na listę strzelców. Dawid strzelił 2 bramki a Maciej jedną. Pozostałe dwa gole strzelił Hubert Adamczyk z Zawiszy Bydgoszcz oraz Patryk Tomaszewski z Chemika Bydgoszcz.

Zaraz po tym meczu do boju ruszyli zawodnicy z rocznika 97 a w kadrze K-P ZPN mogliśmy oglądać aż 5 zawodników naszej drużyny. Byli to Jakub Kapela , Jan Martin , Błażej Wiesiołek , Maciej Andrzejewski i Łukasz Deruś. Podopieczni Trenera Andrzeja Magowskiego zremisowali to spotkanie 3-3. Bramki strzelali Bartosz Wolski z Elany Toruń oraz dwóch zawodników Zawiszy Bydgoszcz Karol Żmijewski i Damian Zagórski.

Przed obiema kadrami jeszcze jest jeden mecz towarzyski zanim przystąpią do rewanżowej rundy eliminacyjnej gdzie stawką jest awans do Mistrzostw Polski. Ostatni sprawdzian odbędzie się w Lipnie 17 kwietnia a przeciwnikiem będzie Mazowiecki ZPN.

A tutaj link do zdjęć z tych meczów gdzie nasz obiektyw uchwycić Świeckich Orłów w akcji.