Zapowiedź 21 kolejki

• autor: Kiero, 2013-04-26 07:37

Kolejny weekend piłkarskich emocji w grupie mistrzowskiej ligi wojewódzkiej juniorów młodszych przed nami. Świeckie Orły w niedzielę wybierają się do Bydgoszczy by przy ul. Gdańskiej rozegrać spotkanie z BKS Bydgoszcz który w rundzie wiosennej ma również tak jak my , status drużyny niepokonanej. Zapowiedź 21 kolejki w rozwinięciu.

K.S. Unia Janikowo  - Sparta Brodnica  sobota , 27 kwiecień , godz. 11.00

Sędziują : Sebastian Nowicki z Inowrocławia , Patryk Walczak z Kruszwicy i Jacek Jędrzejczak z Rzepowa

Zapowiedź: Bardzo ciekawy pojedynek zapowiada się przy ul. Głównej 40 w Janikowie ponieważ obie drużyny otwarcie mówią o wywalczeniu kompletu punktów. Na pewno pozycja gospodarza może być atutem dla podopiecznych Trenera Artura Polehojko jak i również wynik z jesieni gdzie Unia wygrała ze Spartą 3-1. Należy jednak też pamiętać że niby to są atuty ale też mogą być zapalnikiem do większej mobilizacji , zaangażowania , chęci rewanżu , słodkiej zemsty. Na pewno będzie ciekawie

Nasz typ: X

Olimpia Grudziądz – Lider Włocławek    niedziela , 28 kwiecień , godz. 16.00

Sędziują: Bartosz Kosiak , Ariel Gacka , Dariusz Ignatowski wszyscy z Bydgoszczy

Zapowiedź: Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej pauzą do gry wraca biało zielona armia która jak do tej pory w rundzie wiosennej ma komplet zwycięstw co pozwala stawiać ich w roli faworyta. Naprzeciwko niej stanie nieobliczalny zespół z Włocławka który tydzień temu postawił nam bardzo trudne warunki. Na jesień mecz również odbył się w Grudziądzu i wtedy Olimpia przegrała z Liderem 3-2. Jak będzie teraz ? Zaczekajmy do niedzieli.

Nasz typ: 1

BKS Bydgoszcz – Wda Świecie    niedziela , 28 kwiecień , godz. 16.00

Sędziują: Andrzej Keński i Maciej Lanckowski z Chełmży i Marcin Wołowski z Torunia

Zapowiedź: Terminarz tak się ułożył dla nas że zafundował nam trzeci mecz wyjazdowy z rzędu. Jak zawsze wybieramy się po zwycięstwo lecz tym razem może być niezwykle trudno ponieważ za czerwoną kartkę z meczu z Drwęcą pauzuje nasz podstawowy obrońca Jakub Kapela. BKS do tej pory rozegrał dwa mecze w których zdobył 4 punkty. Wysokie zwycięstwo z Liderem Włocławek 6-1 zrobiło na wszystkich duże wrażenie a remis 1-1 w Janikowie też był dobrym wynikiem. Patrząc do historii naszych meczów z drużyną prowadzoną przez duet trenerski Jacek Zagórski i Zbigniew Sieradzki wszyscy mamy w pamięci naszą sensacyjną porażkę na własnym terenie 2-1 w kategorii Młodzika. Honorową bramkę strzelił wtedy Kamil Bonna. Wtedy to była naprawdę sensacja bo w pierwszym meczu rozgromiliśmy BKS na jego terenie 8-2. Po dwie bramki strzelili wtedy Michał Igliński , Patryk Jarantowicz i Dawid Świerczyński a po jednym dorzucili Kamil Bonna i Fabian Rozmus. Kolejne nasze spotkanie miało miejsce w kategorii Trampkarza. W pierwszym meczu w Bydgoszczy padł rezultat remisowy 2-2 a na listę strzelców wpisali się Kamil Bonna i Mateusz Lipkowski. Niestety na rewanż do Świecia bydgoska ekipa się nie stawiła oddając punkty walkowerem. Jak można zauważyć w każdym spotkaniu z BKS do siatki trafiał Kamil Bonna. Czyżby „Bonio” miał patent na drużynę z Bydgoszczy ? Wierzę że i tym razem znajdzie drogę do bramki. Oby !

Nasz typ: 2

Wyjazd : niedziela , 28 kwietnia o godz. 12.00. Gramy w strojach Nike (czerwona koszulka , niebieskie spodenki , czerwone getry ).Jedziemy razem z juniorem starszym który swójmecz gra o godz. 14.00

Pocztówka z historii:  6 wrzesień 2009. BKS-Wda 2:8. Kto jest na zdjęciu ?

autor: ~Semryk 2013-04-26 17:37:29

avatar Kamil Bonna !

autor: ~eheeemm 2013-04-27 14:53:09

avatar na ile meczy, został zawieszony wasz obrońca ?

autor: Kiero 2013-04-27 15:22:15

Profil Kiero w Futbolowo Jeden. Pauzuje tylko z BKS