Podsumowanie kwietnia

• autor: Kiero, 2013-05-02 06:55

Kolejny miesiąc za nami. Kwiecień 2013 minął bezpowrotnie więc możemy go w kilku zdaniach podsumować. W rozwinięciu artykułu poznacie punkty za frekwencję treningową oraz kilka pozytywnych i negatywnych wydarzeń w naszej drużynie które miały miejsce w miesiącu kwietniu.

W miesiącu kwietniu odbyło się 15 jednostek treningowych w tym jeden trening indywidualny na który Trener Arbat zaprosił dwójkę napastników Patryka Jarantowicza i Dawida Dąbrowskiego oraz bramkarza Daniela Semrau. Jak wiemy nasi zawodnicy za każdy trening otrzymują punkty lecz za indywidualne jednostki punktów nie ma. W kwietniu maksymalna ilość punktów do zdobycia wynosiła 70 i aż 7 zawodników ją zdobyło. Oto komplet punktów

70 – Maciej Andrzejewski , Maciej Góra , Michał Igliński , Patryk Jarantowicz , Daniel Semrau , Damian Wietrzykowski , Miłosz Kawecki

67,5 – Łukasz Deruś , Mateusz Lipkowski

65,5 – Jakub Kapela

65 – Bruno Bronisławski , Jan Martin , Błażej Wiesiołek

61,5 – Patryk Kotala

60,5 – Dawid Dąbrowski

44,5 – Arkadiusz Konieczny

42,5 – Kacper Siuda

42 – Kamil Bonna

20 – Jakub Przesmycki

W kwietniu rozegraliśmy cztery mistrzowskie mecze z których trzy wygraliśmy i jeden zremisowaliśmy. Śmiało można powiedzieć że są to wydarzenia bardzo pozytywne. Dobra frekwencja treningowa , dobra zdobycz punktowa. Jeśli chodzi o noty za mecz dla poszczególnych zawodników tylko za miesiąc kwiecień to sprawa przedstawia się następująco.

23 – Maciej Góra

21 – Maciej Andrzejewski , Kamil Bonna , Michał Igliński , Patryk Jarantowicz

20 – Damian Wietrzykowski

18 – Jan Martin

17 – Miłosz Kawecki

16 – Łukasz Deruś , Jakub Kapela

15 – Patryk Kotala

14 – Dawid Dąbrowski

13 – Mateusz Lipkowski

12 – Arkadiusz Konieczny

11 – Daniel Semrau

8 – Błażej Wiesiołek

4 – Bruno Bronisławski

0 – Kacper Siuda , Jakub Przesmycki

Wymienione powyżej aspekty są dla nas pozytywami z tego miesiąca. Cieszy bardzo dobra postawa drużyny w meczach ligowych , wysoka frekwencja treningowa , wprowadzenie przez Trenera Kazimierza Arbata indywidualnych jednostek treningowych. Ponadto pozytywem dla nas jest to że ruszyły treningi bramkarskie na których systematycznie trenują nasi bramkarze. Wielkim pozytywem było też powołanie naszych zawodników na mecze kadry K-P ZPN. Następne sprawy to takie że możemy się pochwalić stworzeniem oficjalnego hymnu Świeckich Orłów który mogli usłyszeć kibice w przerwie meczu seniorów Wdy z Polonią Środa. Bruno Bronisławski przekroczył setkę występów w naszej drużynie. Rozpoczęliśmy bardzo pozytywnie odbierany cykl wywiadów pod nazwą „Przesłuchanie Orła” no i ruszył turniej dla szkół gimnazjalnych Coca Cola CUP 2013 w którym po dwóch turniejach eliminacyjnych kadra GM3 Świecie w której grają nasi zawodnicy awansowała do trzeciego etapu.

Negatywy też się zdarzyły. Niestety. Na pierwszy plan idzie wykreślenie z kadry drużyny Sebastiana Ambroziaka który wybrał grę w B klasie. Kolejny negatyw to zaprzestanie treningów przez Jakuba Przesmyckiego. Właściwie to jest dla wszystkich najbardziej negatywnym wydarzeniem ponieważ każdy zna i ceni wartość piłkarską Jakuba. Mieliśmy też nieprzyjemną sytuację z naszym Mańkiem który na treningu złamał nos. Zmartwiła nas też czerwona kartka dla Jakuba Kapeli w meczu z Drwęcą. I ostatnim takim negatywem jest wciąż niska frekwencja treningowa u Bonia , Ara i Kapiego. Musi to ulec poprawie Panowie !

Mam nadzieję że za miesiąc w podsumowaniu maja będzie znacznie mniej negatywów. Czego sobie jak i całej drużynie życzę !