Zapowiedź 22 kolejki

• autor: Kiero, 2013-05-02 09:05

22 kolejka spotkań w lidze wojewódzkiej juniorów młodszych zapowiada się niezwykle ciekawie a na pierwszy plan wysuwa się zapewne nasz niedzielny pojedynek z Olimpią Grudziądz. Zapraszam w rozwinięciu artykułu do zapowiedzi zbliżającej się kolejki spotkań.

Sparta Brodnica – BKS Bydgoszcz   5.05 ,  niedziela , godz. 10.00

Zapowiedź: Do Brodnicy zawita nasz ostatni rywal BKS Bydgoszcz dla którego nie będzie to łatwy mecz ze względu na problemy kadrowe (w szczególności wiele kontuzji podstawowych graczy). Trener BKS ma również problem z frekwencją treningową co również ma istotny wpływ na dyspozycję indywidualną swoich zawodników jak i to że nie może w pełni przećwiczyć swoich wariantów taktycznych. Sparta dopiero po raz drugi będzie grać w tej rundzie na własnym boisku. Pierwszy mecz wygrała z Drwęcą 3-0 i wszystko wskazuje że i tym razem zgarnie komplet punktów ze swojej twierdzy. Przypomnę tylko że w rundzie jesiennej Sparta wygrała z BKS 3-2 a mecz się odbył w Bydgoszczy

Nasz typ: 1

Lider Włocławek – Drwęca Golub Dobrzyń  5.05 , niedziela , godz. 14.00

Zapowiedź: W rundzie jesiennej Lider rozgromił Drwęcę aż 6-0. Jednak w tamtym czasie to były dwa różne zespoły. Każdy w przerwie zimowej dokoła kilka ważnych decyzji personalnych co na pewno zmieniło jakoś gry oraz zmieniło cele które sztaby szkoleniowe sobie nakreśliły. Czy zatem Drwęcy uda się zdobyć w końcu jakieś punkty w tej rundzie ? Ten mecz jest dla nas zagadką więc poprosimy naszych czytelników o wytypowanie w komentarzach prawidłowego wyniku.

Nasz typ: chyba 1 , ale nie jestem pewny

Wda Świecie – Olimpia Grudziądz   5.05 , niedziela , godz. 12.00

Zapowiedź: Hit kolejki ! W niedzielę w Świeciu spotkają się dwie drużyny które w rundzie wiosennej są niepokonane. Troszkę lepszą sytuację ma Olimpia ponieważ jak dotąd wygrała swoje wszystkie mecze a my zanotowaliśmy jeden remis. Tak wyglądają wyniki Olimpii z tej rundy:

Olimpia Grudziądz – Lider Włocławek 2:1 Mikołaj Gomółka, Miłosz Sadowski
Olimpia Grudziądz – Drwęca Golub-Dobrzyń 3:1  Nikodem Manthey x2, Mikołaj Gomółka                    Olimpia Grudziądz – Sparta Brodnica 3:0   Dominik Jędroś x2, Nikodem Manthey                                  Unia Janikowo – Olimpia Grudziądz 2:3  Jakub Nowakowski, Mikołaj Gomółka, Nikodem Manthey

W tabeli nadal mamy 9 punktową przewagę lecz Olimpia ma jeszcze zaległy mecz z BKS na własnym boisku więc raczej dopisze sobie komplet punktów. Teraz sobie niech każdy z naszych zawodników przeanalizuje sytuację w tabeli i niech zobaczy jak potężnej rangi jest to dla nas mecz. Tutaj każdy musi być zmobilizowany i skoncentrowany na 101% ! Jeżeli nie przegramy to nadal będziemy mieli taki pozytywny spokój przed dalszymi pojedynkami w lidze. Jeżeli jednak zgubimy komplet punktów to przekonacie się jak oddech biało zielonej armii jest blisko. Będziecie czuć go na plecach. Nie straszę ale ostrzegam. Zatem powiem uczciwie. Przed wami najważniejszy mecz rundy wiosennej i trzeba go wygrać. Jeżeli tak się stanie to chyba liga będzie nasza.

Nasz typ: 1

Pocztówka z historii: 2009.10.12  Wda Świecie - Olimpia Grudziądz 0:0  i modlący się Semrik

Gramy w strojach Nike (czerwone koszulki , niebieskie spodenki , czerwone getry ). Zbiórka o godz. 11.00 !

autor: ~:) 2013-05-02 22:07:56

avatar Szkoda, że z tamtej Olimpii(na zdjęciu) zostały zaledwie 3 osoby :/...