Zapowiedź 28 kolejki

• autor: Kiero, 2013-06-13 14:41

Przed nami 28 kolejka spotkań. Czy w tej kolejce poznamy już ostateczne rozstrzygnięcia? Myślę że tak. Na pewno wszystkie oczy w sobotę będą skierowane na Włocławek gdzie miejscowy Lider urywając punkty Olimpii może nam zagwarantować zdobycie Pucharu Prezesa K-P ZPN. Zapraszam do zapowiedzi przedostatniej kolejki meczów.

Drwęca Golub Dobrzyń - pauza

Sparta Brodnica – K.S. Unia Janikowo   15 czerwiec , sobota , godz. 10.00

Nasz typ: 1

Zapowiedź:  Mecz bez znaczenie no chyba że K.S. Unia Janikowo chciałaby się wykaraskać z ostatniego miejsca w tabeli to ten mecz by musiała wygrać lecz na brodnickiej ziemi to niezwykle trudne. W rundzie wiosennej tylko Olimpii Grudziądz udało się wygrać przy ul. Królowej Jadwigi. Nam jednak się zdaje że będzie remis bo jak gra Janikowo to przeważnie padają remisy.

Lider Włocławek – Olimpia Grudziądz  15 czerwiec , sobota , godz. 12.00

Nasz typ: 1X

Zapowiedź: Panie Kierowniku Lidera…… W związku z tym że urodziłeś się niedaleko Świecia , syn i synowa aktualnie tu mieszkają , zrób wszystko co w twojej mocy i w mocy twojej drużyny i pomóż Świeciu ! Urwijcie punkty Olimpii! To taki apel do sympatycznego i niezwykle oddanego piłce nożnej Kierownika Lidera. …. Oczywiście zaraz po meczu dzwoń do mnie z pozytywnymi wiadomościami.

Cóż tu więcej dodać. Jeżeli Lider urwie punkt Olimpii bajka się kończy i Świeckie Orły świętują.

Wda Świecie – BKS Bydgoszcz  16 czerwiec , niedziela , godz. 12.00

Nasz typ: 1

Zapowiedź: Mam taką nadzieję że po meczu z BKS wejdę na stronę chłopaków z Bydgoszczy i przeczytam podobny tekst ich trenera jak ten po wygranym naszym wyjazdowym meczu 2-1. Cytuję krótki fragment:

Wracając do gości Wdy Świecie 97 to powiem tak -jestem pełen uznania dla Was za Waszą walkę, determinację i realizowanie założeń taktycznych przez Waszego trenera.  Proszę mi się nie obrażać, że napisałem wyżej o tym że graliście bardzo ostro i leżeliście na boisku symulując kontuzję (czasami tak trzeba to jest tzw. cwaniactwo boiskowe którego też trenerzy uczą). Jako trener BKS uczciwie napiszę, że zagraliście bardzo dobre zawody i trzeba Wam to oddać byliście o tą jedną bramkę lepsi . Ponadto jesteście młodszym rocznikiem, a zagraliście z takim poświęceniem i zaangażowaniem jak my wcześniej z Liderem i Unią.

Brawo Panowie z Wdy tak dalej trzymać ! Życzę dalszych zwycięstw.

To będzie oznaczać tylko jedno. Prezes K-P ZPN straci kasę na puchar który dostarczy do Świecia a nasz kapitan Miłosz Kawecki uniesie go w górę. Już widzę ten widok ! Ale żeby się tak stało i pomijając fakt że Lider Włocławek w sobotę z Olimpią gra dla nas trzeba ten mecz wygrać aby nie szarpać się za tydzień w Grudziądzu. No i jeszcze jedna rzecz. Gramy do końca w dwóch ostatnich meczach o 3 punkty aby zachować status drużyny niepokonanej !

Inne: Zbiórka wszystkich zawodników o godz. 11.00. Gramy w strojach Nike (czerwone koszulki , niebieskie spodenki , czerwone getry). Proszę zabrać również rezerwowe niebieskie getry oraz niebieską koszulkę Zina.

autor: ~... 2013-06-15 15:17:41

avatar Lider 1 : 2 Olimpia