Zakończenie sezonu

• autor: Kiero, 2013-06-29 12:13

W piątkowy wieczór punktualnie o godz. 18.00 rozpoczęło się oficjalne zakończenie sezonu. Pod słynną „strzechą” na stadionie Wdy zebrali się wszyscy nasi zawodnicy oraz część rodziców. Kilka szczegółów w rozwinięciu

Po części oficjalnej w której przemowy podsumowujące miniony sezon wypowiedzieli Trener Kazimierz Arbat oraz przedstawiciel zarządu klubu Dariusz Woźniak zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale za zajęcie drugiego miejsca w lidze wojewódzkiej trampkarzy w grupie mistrzowskiej (nie mylić z v-ce mistrzostwem ligi ! ). Pamiątkową statuetkę od zarządu klubu otrzymał także trener Kazimierz Arbat.  Po tych wręczeniach nastąpiła część kulinarna gdzie przy grillu toczyły się rozmowy o przyszłości drużyny. Wszyscy zadeklarowali że zostają na następny sezon i nadal będą godnie reprezentować naszą drużynę i nasz klub w rozgrywkach ligi wojewódzkiej w kategorii juniora młodszego. Osobiście mnie ta deklaracja bardzo cieszy ponieważ następny sezon czyli 2013/2014 będzie ostatnim moim sezonem w działalności na rzecz drużyny , dlatego fajnie że będę mógł pracować ze wszystkimi moimi synkami Orzełkami. Za rok pożegnamy się na pewno z rozmachem.

Gdy rozmowy dobiegły końca a lodówka Witka świeciła już pustkami wszyscy w dobrych humorach rozeszli się do domów. Sezon 2012/2013 przeszedł do historii.

p.s.

Przed imprezą Trener wraz z Kierownikiem uzupełnili noty za frekwencję treningową oraz wprowadzili dodatkową klasyfikacje w której punktowane było zaangażowanie , wypełnianie poleceń sztabu szkoleniowego , i wszystkie takie podobne aspekty. Po podliczeniu wszystkich punktów wiemy już kto został najlepszym zawodnikiem sezonu oraz komu przypadły dwa wyróżnienia. Przypomnę tylko że indywidualne nagrody zostaną wręczone na obozie a nazwiska laureatów oraz komplet not przedstawię w osobnym artykule