Transfery

• autor: Kiero, 2013-07-14 23:37

Nasi zawodnicy po wyczerpującym sezonie przebywają na piłkarskich urlopach lecz nie oznacza to że wszyscy takie urlopy mają. Tworzony jest plan sparingów , dopieszczany jest obóz sportowy jak i cały okres przygotowawczy , dopinane są szczegóły transferów i może słowo właśnie o nich. Szczegóły w rozwinięciu

Jak wiadomo po zakończeniu sezonu z różnych przyczyn pożegnaliśmy się z kilkoma zawodnikami. Nasz „Maniek” Dawid Dąbrowski który ze względu na rocznik urodzenia (1996) nie może grać z nami w następnym sezonie , zostanie włączony do sztabu szkoleniowego i będzie pełnił rolę asystenta Trenera jak i również pomagał Kierownikowi Drużyny w sprawach organizacyjnych. Siła obrony Janek Martin przenosi się do Zawiszy Bydgoszcz a Jakub Przesmycki definitywnie rozstał się z naszą drużyną i zdał sprzęt.

To już pewne że tych trzech zawodników nie zobaczymy w kolejnym sezonie w naszym teamie. Na dniach otrzymamy też decyzję od Arka Koniecznego czy zostaje z nami na następny sezon czy też definitywnie kończy przygodę ze Świecką Wdą i naszą drużyną. Czekamy też na ostateczną decyzję z SMS Szamotuły w sprawie Błażeja Wiesiołka. Jeżeli wynik testu będzie pozytywny to niezwykle sympatycznego „Wiesia” również nie zobaczymy w barwach Świeckich Orłów. Pozostali na zakończeniu sezonu zadeklarowali prosto w oczy swojemu Kierasowi że zostają i walczą o najwyższe cele.

Sprawy transferowe zazwyczaj są trzymane w tajemnicy lecz myślę że jesteśmy na dobrej drodze finalizacji tych spraw więc można odkryć karty kto zasili naszą drużynę w zbliżającym się sezonie piłkarskim 2013/2014.

Raczej nie będzie jakąś sensacją kim od dłuższego czasu się interesowaliśmy , obserwowaliśmy , zbieraliśmy informację i staraliśmy się pozyskać. Mogę powiedzieć szczerze że chyba nam się udało. Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym z samymi zawodnikami jak i ich rodzicami ( no…ojcami) i naprawdę pozytywnie nasze relacje wyglądają.  Oto nazwiska zawodników którzy już niedługą staną się Świeckimi Orłami:

Adrian Wyka – defensywny pomocnik lub środkowy obrońca ,  niekwestionowany lider Strażaka Przechowo

Jakub Weilandt – tegoroczny absolwent OSSM Bydgoszcz , boczna podpora bloku obronnego Tucholanki Tuchola

Marek Magdziński – jeden z najlepszych napastników rocznika 97 w województwie kujawsko pomorskim. Ostatnio Drwęca Golub Dobrzyń

Bartek Lewicki – tegoroczny absolwent OSSM Bydgoszcz , boczna siła napędowa Mieni Lipno. Z wynikiem pozytywnym zdał testy w Miedzi Legnica lecz w ostatnim momencie wybrał naszą drużynę.

Maciej Rożnowski –  Niezwykle utalentowany i kreatywny zawodnik  środka pola Promienia Kowalewo.

Dawid Cylc – najlepszy zawodnik Wdy 98 który grał u nas już kilka meczów i w temacie jego przesunięcia do naszej drużyny decyzję podejmie zarząd klubu.

Po wznowieniu treningów będzie już wszystko jasne więc przedstawimy pełną kadrę Świeckich Orłów na sezon 2013/2014.

autor: ~Lider Wloclawek 2013-07-16 13:18:43

avatar Najbardziej obawiam się Chemika Bydgoszcz. Największy Faworyt Ligi. Ps. Czuje że będziecie walczyć z Zawisza o drugie miejsce Powodzenia.