Błażej Wiesiołek opuszcza Wdę

• autor: Kiero, 2013-07-29 16:51

Krótko trwała przygoda bramkarza Błażeja Wiesiołka ze Świeckimi Orłami lecz tego sympatycznego i wesołego chłopaka będziemy na pewno miło wspominać. Jego jak i również rodzinkę która jeździła za swoim synem , bratem prawie na każdy mecz. Więcej w rozwinięciu artykułu.

Błażej Wiesiołek zdał testy i dostał się do prestiżowej szkoły sportowej MSP Szamotuły. Z 98 chętnych tylko dwoje bramkarzy z wynikiem pozytywnym przeszło ostrą selekcję. Dodam jeszcze tylko że z zawodników z pola ubiegało się o przyjęcie ponad 400 a zdało tylko 11. Same te wyniki świadczą o tym że nie łatwo się tam dostać. „Wiesiu” do 9 sierpnia ma teraz wolne i spędza miło czas ze swoją rodziną i dziewczyną. Potem wyjeżdża na 20 dniowy obóz przygotowawczy , później na krótko do domu i od 1 września rozpocznie naukę w Liceum Ogólnokształcącym w Szamotułach.

Młodzieżowa Szkoła Piłkarska w Szamotułach raz po raz wypuszcza w świat znanych absolwentów. Są wśród nich m.in. Łukasz Fabiański, Łukasz Załuska, Jakub Wawrzyniak , Szymon Pawłowski czy Maciej Rybus. Mamy nadzieję i oczywiście wierzymy i trzymamy kciuki że kolejnym znanym reprezentantem Polski będzie Błażej Wiesiołek który nosi w sercu odrobinę Świeckiego Orła.

Błażeju , dziękujemy Ci za te pół roku spędzone z nami. W Twoim towarzystwie było naprawdę wesoło. Nie zapomnij nigdy o takiej drużynie jak Wda 97 i jeżeli jakikolwiek dziennikarz będzie cię pytał o ścieżkę kariery to mam nadzieję że z dumą powiesz że miałeś przyjemność grać i trenować w Świeckich Orłach ! Trzymaj się !

A my jedziemy dalej z dwójką oddanych naszych bramkarzy „Semrikiem” i „Kapim”. Po półrocznej trójkowej rywalizacji wracamy do standardu i o bluzę z nr 1 znowu będą walczyć dwaj przyjaciele. Powodzenia chłopaki. Wszystko zależy od Was  czyje nazwisko wpiszę jako pierwsze do protokołu meczowego.