Rezygnacja Kierownika Drużyny

• autor: Kiero, 2013-08-31 16:29

Od pewnego czasu przymierzałem się do rezygnacji z funkcji Kierownika Drużyny Świeckich Orłów i ten czas definitywnie nadszedł. Kończę fantastyczną przygodę z najlepszą drużyną młodzieżową Wdy z wielkim bólem lecz niestety pewne okoliczności wymusiły na mnie tą decyzję.

O rezygnacji z funkcji Kierownika Drużyny w pierwszej kolejności powiadomiłem Krzysztofa Koseckiego który kilka lat temu  ściągnął mnie do Wdy ze Strażaka Przechowo i właśnie na pierwszym miejscu chciałbym Krzysztofowi serdecznie podziękować za stworzenie mi niezapomnianej przygody w którą bez żadnej skromności wkładałem całe serce bo piłka nożna , Wda i moje Orły to sens mojego życia. Nigdy nie zapomnę tego wszystkiego co przeżyłem. Mecze , treningi , obozy…… Rzesza poznanych świetnych osób z różnych klubów. To będzie w mojej pamięci na zawsze.

Drugą osobą której chciałbym podziękować to były trener Orłów Piotr Grajewski. Praca kierownika przy jego boku to była prawdziwa przyjemność w wykonywaniu swoich obowiązków. Piotr , DZIĘKUJĘ !

Na osobne podziękowania ode mnie zasługują też świetni , fantastyczni rodzice Orłów. Te zakończenia sezonów , mecze KaRo-Orły , niezapomniany doping na meczach…..Jesteście po prostu THE BEST !

Oczywiście mega podziękowania należą się wszystkim zawodnikom którzy z dumą nosili koszulki z logiem Wdy i byli i nadal są członkami teamu marzeń który nosi nazwę Świeckich Orłów ! Pisząc te słowa apeluję do wszystkich Orłów: Nie poddawajcie się ! Wypełnijcie misję zawodnika Wdy do samego końca. Uwodnijcie sobie i innym że stać was w osiągnięciu najwyższych celów. Wierzę w Was i będę trzymał mocno kciuki za każdego mojego Orła , za zespół , za zwycięstwo. Z dumą będę obserwował wasze poczynania na boisku lecz już z wysokości trybun a nie z ławki rezerwowej.

Na koniec chciałbym zapewnić że jeżeli pojawi się jakiś problem to każdy mój zawodnik może zawsze na mnie liczyć. Czy będzie to problem piłkarski czy prywatny to zawsze będę do waszej dyspozycji. Zasługujecie chłopacy na to aby wam pomagać.  Pamiętajcie też co sobie obiecaliśmy gdy będziecie mieli już 18 lat…… J

p.s.

Strona będzie nadal prowadzona ale już nie tak intensywnie jak dotychczas. Bardziej skupimy się na zbieraniu aktualnych wyników meczów , aktualizacji tabeli oraz statystyk zawodników. Jeżeli jednak znajdzie się ktoś chętny i kompetentny do jej prowadzenia to przekaże wszystkie potrzebne dane administratora i udzielę potrzebnej pomocy.

DZIĘKUJE i do zobaczenia na trybunach !

Robert Góra

Były kierownik Świeckich Orłów.

autor: ~Semryk 2013-08-31 19:37:33

avatar Szkodaa KierO -.- ;/ .. Najlepszy Kieras na Świecie. . I teraz kto nas tak bedzie tak motywował jak nie nasz NAJLEPSZY KIEROWNIK !!

autor: ~aac eagles 2013-08-31 21:24:35

avatar [*]

autor: ~wda 2013-08-31 22:43:44

avatar zagrajmy jutro dla naszego kierasa. rozjebmy chemików i dedykujmy to zwycięstwo i każdą bramke kierasowi !

autor: Kiero 2013-08-31 22:49:16

Profil Kiero w Futbolowo Proszę wszystkich o nie wypisywanie w komentarzach przyczyn bo i tak nie dopuszczę do publikacji. Było , minęło. ......

autor: ~asd 2013-09-01 01:03:13

avatar jaki powod ?

autor: ~Karolina Jarantowicz 2013-09-01 19:39:48

avatar :( Przykro

autor: ~mama kibic 2013-09-01 22:01:35

avatar ja jestem w szoku! przecierz ta druzyna to twoje dziecko...troszke zal bo wlasciwie jestesmy jak jedna wielka rodzina i chlopacy i rodzice.Ja zawsze bede mniala same dobre wspomnienia z tego czasu...do zobaczenia na kolejnyc meczach.ps nie siadaj na srodkowych krzeselkach trybun bo......latarnia przeslania caly widok na boisku-taka dobr,ponoc uczymy sie na bledach...a ja zawsze tam siadam

autor: ~Wiesław W. 2013-09-02 15:26:58

avatar Robert twoja decyzja, ale szkoda, byłeś motorem i motywatorem drużyny.Trzymaj się.