statystyki szczegółowe

Aktualności

Po meczu z Lechią i kadrą Polski 98

• autor: Kiero, 2014-02-23 19:58

Jesteśmy po kolejnych weekendowych meczach kontrolnych. Niestety znowu oba spotkania przegrane lecz z przeciwnikami z górnej półki. Z Lechią Gdańsk i kadrą Polski 98. Szczegóły w rozwinięciu.

W sobotę Junior Młodszy II na własnym boisku podejmował Lechię Gdańsk i uległ im 3-1. Honorowe trafienie dla naszej drużyny zaliczył Przemek Przesmycki. Nasza drużyna w pierwszej połowie grała na dobrym poziomie i jako pierwsza uzyskała prowadzenie. Później do głosu doszła drużyna z Gdańska i pokonała naszego bramkarza trzy razy.

W niedzielę natomiast Junior Młodszy I w Ostródzie zagrał z kadrą Polski z rocznika 98 i przegrał 3-0. Mecz naprawdę mógł się podobać szeroko zebranej publiczności a nasz team pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie czego dowodem były słowa uznania po meczu od Trenera kadry Roberta Wójcika.