Noty za Lechię

• autor: Kiero, 2014-04-14 13:36

Trener Damian Ejankowski przesłał nam noty za remisowy mecz z Lechią Gdańsk. Według Trenera aż 5 zawodników zasłużyło na notę "siedem". Nie podjął on jednak decyzcji o przyznaniu komukolwiek z tej piątki tytułu "Zawodnika Meczu". My jednak znalezliśmy sposób aby taki tytuł przyznać. Szczegóły w rozwinięciu.

Oto komplet not za wyjazdowy remis z Lechią Gdańsk

7 – Maciej Rożnowski , Dawid Cylc , Maciej Góra , Dawid Wietrzykowski , Damian Wietrzykowski

5 – Bartek Lewicki , Karol Murawski , Jakub Kapela

4 – Adrian Wyka , Michał Igliński , Patryk Jarantowicz , Jakub Bagiński , Maciej Andrzejewski

Trener Damian Ejankowski napisał że decyzję o przyznaniu zawodnika meczu pozostawia kibicom którzy byli na meczu w Gdańsku. Niestety nie możemy tego spełnić aby nie być posądzonym o brak obiektywizmu ze względu że akurat w piątce najlepiej ocenionych byli synowi kibiców będących na trybunie w Gdańsku. Aby jednak kogoś wybrać zadzwoniliśmy do Trenera Marcina Olejniczaka. Przedstawiliśy mu noty wystawione przez Trenera Damiana i poprosiliśmy o wybór zawodnika meczu. Trener Olejniczak pozytywnie ocenił przyznane noty i pochwalił każdego z ocenionych na "siedem". Długo wachał się nad wskazaniem tego jednego lecz wkońcu wybrał argumentując to tym że jego decyzja ma wpłynąć na jeszcze lepszą grę tego zawodnika , ustabilizowanie wysokiej formy w każdym meczu oraz brania większego ciężaru oraz odpowiedzialności za grę. Zawodnikiem meczu został Maciej Rożnowski.

Lecz to nie koniec not. Jak wiecie po każdym meczu noty wystawia Trener Damian Ejankowski według ustalonych kryteriów. Czyli skala od 0-10 i minimum 20 minut gry w meczu. Dodatkowo wprowadzamy ocenianie przez Trenera Marcina Olejniczaka na zasadzie podsumowania kilku meczów. W tym przypadku będzie to ocena za 4 mecze (Warta Poznań , AP Pogoń Szczecin , Pogoń Mogilno i Lechia Gdańsk). Oceny będą wystawione również w skali od 0-10. Dodatkowo przy nazwisku każdego zawodnika będzie krótki komentarz na temat jego dotychczasowej gry. Będzie ciekawie. Artykuł już niebawem.