Komentarz Marcina Olejniczaka

• autor: Kiero, 2014-05-26 07:22

Poprosiliśmy Trenera Marcina Olejniczaka o krótki komentarz po zwycięskim meczu z Lechią Gdańsk który znajdziecie w rozwinięciu artykułu.

Gratulacje dla całej drużyny bo dziś wygrała drużyna. Nota może być tylko jedna. "Dziesiątka" dla całego zespołu , bo dziś nie było ani lepszego ani słabszego. Wszyscy byliśmy tam poto żeby wygrać ! Wola zwycięstwa i ogromne poświęcenie dla zespołu. Niech sobie różni ludzie , różnie mówią że bronimy i kontrujemy ale to jest nasz styl i w tym jesteśmy najlepsi. Kilka lat pracuję już w Świeckiej Wdzie i mogę przyznać że zwycięstwo z Lechią Gdańsk było dla mnie najważniejsze. Sprawiło mi ogromną satysfakcję , pomimo tylu kontuzji i kartek wygraliśmy bo każdy dał wszystko co miał. Życzę wszystkim piłkarzom Wdy od tych najmłodszych do tych najstarszych żeby zawsze walczyli tak zdeterminowani jak Świeckie Orły !

Panowie to jeszcze nie koniec. Dwa tygodnie ciężkiej pracy i trzy trudne mecze. Do póki piłka w grze wszystko jest możliwe.

I na koniec rzecz najważniejsza. Przesyłam ogromny szacunek i podziw dla rodziców Orłów. Możecie być dumni ze swoich synów bo oni naprawdę mają charakter !

Pozdrowienia dla wszystkich. Dziś jeszcze radość ale już ruszamy z kolejną porcją cieżkich treningów bo za tydzień jedziemy podbić Gdynie.

Marcin Olejniczak