Zapowiedź: Wda Świecie - Pogoń Szczecin

• autor: Kiero, 2014-06-02 21:46

Fantastyczna przygoda z ligą makroregionalną dobiega końca. W środę meczem z Pogonią Szczecin Świeckie Orły żegnają się z własnymi , przesympatycznymi , wiernymi , oddanymi , licznymi ...i brak mi już epitetów aby oddać cześć wszystkim kibicom którzy tak licznie dopingowali naszych chłopaków w tej lidze. Więcęj szczegółów w rozwinięciu.

No tak.......szkoda , wielka szkoda że ta historia pomału się kończy. Zanim jednak zabrzmi ostatni gwizdek sędzięgo , zanim Pani Marysia po raz ostatni wypierze stroje naszym chłopakom a Pan Edek przyrządzi pyszną herbatkę Orły muszą rozegrać jeszcze dwa mecze. My w tym artykule skupimy się na tym przedostatnim meczu czyli środowym pojedynkiem z Pogonią Szczecin którym KaeSiaki pożegnają się z własnym boiskiem i kibicami. (Niektórzy wybierają się jeszcze do Wronek na mecz z Lechem. Pozdro dla Igiełków i Wietrzyków). Wszystkim kibicom którzy dokładnie śledzą poczynania naszych Orłów nie muszę tłumaczyć jak bardzo ważne jest to spotkanie. Jeżeli jednak ktoś nie do końca orientuje się w sytuacji to powiem tylko tyle że nasz zespół wygrywając to spotkanie przejdzie do historii świeckiej piłki jako zespół młodzieżowy który zajął najwyższą pozycję w rozgrywkach ligowych młodzieżowej piłki. Jeśli punkty straci to wszystko rozstrzygnie się dopiero w ostatniej kolejce. Proszę śledzić oficjalną stronę Wdy ponieważ tam niebawem ukażą się dokładne statystyki które pilotuje i opisuje Dariusz Woźniak sympatyk naszej drużyny.

A teraz już lista powołanych zawodników na to mega ważne spotkanie:

Karol Murawski, Daniel Semrau, Damian Wietrzykowski, Jakub Kapela, Wojciech Sondej, Adrain Wyka, Maciej Góra, Wojtek Ratkowski, Oskar Kwirant, Michał Igliński, Dawid Poraziński, Konrad Kuffel, Amek Czajkowski, Patryk Jarantowicz, Maciej Andrzejewski, Maciej Rożnowski, Dawid Cylc, Mikołaj Prybiński.

Mecz odbędzie się w środę 4 czerwca o godzinie 17.00 ( Uwaga !!! ) na głównej płycie stadionu Wdy. Już teraz mogę powiedzieć że naszych zawodników jak i również kibiców czeka naprawdę spora dawka organizacyjnych emocji więc wszystkich serdecznie zapraszam na obiekty przy ulicy Sienkiewicza 18.

Zbiórka powołanych piłkarzy wyznaczona jest na godz. 15.15.

p.s.

Gryzę się w język , palce odciągam od klawiatury ......kurde..... jedną rzecz muszę oznajmić. Wszyscy piłkarze juniora młodszego zobowiązani są do zabrania szampana (bezalkoholowego....i w tym momencie puszczam oko) po to aby po meczu w końcu uświetnić tytuł....

MISTRZA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO POMORSKIEGO W KATEGORII JUNIORA MŁODSZEGO !!!!!!!!!

To mistrzostwo było przyklepane już szybciej lecz myślę że 4 czerwiec będzie najlepszym momentem aby je uczcić. Smak tego mistrzostwa na pewno będzie pikantniejszy jeśli wygramy ligowy mecz z Pogonią Szczecin. I oby tak się stało.

Mistrz , Mistrz....... Świecka Wda !!!!!

Banda świrów...Auuu !!! Chuligani....Auuuuu !!! Świeckie Orły....Auuuuuuuu !!!!!!!!!