statystyki szczegółowe

Aktualności

Cuiawia - Wda 0:2

• autor: wdajabex, 2010-04-11 14:51

Po dobrym widowisku ze znaczną przewagą naszych zawodników pokonaliśmy zespół z Inowrocławia na ich terenie 0:2 po bramkach Dawida Świerczyńskiego i Wojtka Ratkowskiego (obaj na zdjęciu).

Poniżej szczegóły meczu oraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania w dziale „Galeria” oraz do obejrzenia relacji filmowej na stronie http://wda-swiecie.webpark.pl/

Trener Piotr Grajewski desygnował do gry  pierwszym składzie następujących zawodników:

Semrau (55’ Bogdański B.) – Kawecki , Góra , Grzesiak (31’Konieczny) , Kapela , Ratkowski , Graczyk , Igliński , Malinowski (25’Sykuła) , Bonna (31’ Świerczyński), Jarantowicz (40’Bogdański S.)

Od samego początku Świeckie Orły ruszyły do ataku. Co rusz prawą stroną szarpał Wojtas , kilka strzałów na bramkę oddał Igła , niepokoił również ich bramkarza Jarant z Boniem. Niestety nic nie chciało wpaść do bramki. Drużyna Cuiawi również miała swoje szanse lecz tego dnia bardzo dobrze spisywała się nasza obrona a w szczególności Miły i Guri który dodatkowo szarpał akcje zaczepne do przodu swoją lewą stroną. Wynik do przerwy 0:0. Po zmianie stron Trener Piotr Grajewski wpuścił na boisko Dawida który w 37 minucie po zagraniu piłki od Rexa wyprowadził strzałem z lewej nogi na prowadzenie nasz zespól. Jak to się mówi w żargonie piłkarskim „Trener miał nosa” i dobrze że nosek naszego Trenera nadal bardzo dobrze funkcjonuje po przebytym miesiąc temu zabiegu. Po strzeleniu bramki nadal kontrolujemy przebieg gry i co rusz przeprowadzamy groźne ataki. Jeden z takich ataków w 51 minucie zostaje uwieczniony bramką. Znowu po asyście Rexa ale tym razem Ratkoś umieszcza piłkę w bramce. Wygrywamy ten mecz 2:0 !

0:1 – 37’ Dawid Świerczyński (asysta Jakub Kapela )                                                                                                     0:2 – 51’ Wojtek Ratkowski ( asysta Jakub Kapela )