Wda - Sparta 3:0

• autor: wdajabex, 2010-05-01 12:09

Po świetnym widowisku w wykonaniu naszych zawodników  mecz z Brodnicą zakończył się wynikiem 3:0 dla Świeckich Orłów. Było to jedno z lepszych spotkań w wykonaniu naszej drużyny a bramki w wykoniu Kamila Bonny ( x2) i Brajana Graczyka były przedniej urody.

Ze Spartą Brodnica przyszło nam się zmierzyć na bocznym boisku ponieważ w godzinach popołudniowych specjalnie ściągnięta grupa ogrodników dokonywała ulepszeń i upiększeń naszej głównej płyty.  Nie przeszkodziło jednak nam to w pokazaniu świetnego futbolu i zdobyciu 3 bramek. Od samego początku nasz zespół narzucił szalone tempo meczu i z minuty na minutę rozkręcał się coraz bardzie aż w końcu duet B&B (Brajan-Bonio) rozpracował blok obronny Spartan i ukarał ich 3 razy .  Obaj dwukrotnie asystowali przy bramkach a gol gdzie Bonio szarżował lewą flanką aż pod końcowa linię boiska  wycofując na 16 m do nadbiegającego Brajana który huknął jak z armaty umieszczając piłkę w lewym górnym narożniku bramki można uznać nie tylko bramką marzeń ale również akcją marzeń. Takie zagrania chcemy widzieć częściej w wykonaniu naszych Orłów.

Skład zwycięskiej drużyny:

Semrau  - Kawecki , Pawlisz ( 50’Konieczny) , Kapela , Graczyk , Wietrzykowski ( 40’ Bogdański S. ) , Ratkowski , Igliński , Walkowiak , Świerczyński , Bonna

Bramki:

1:0  - 15’  Bonna Kamil

2:0  - 17’  Graczyk Brajan

3:0  - 47’  Bonna Kamil

Po meczu poprosiliśmy Trenera Piotra Grajewskiego o krótki komentarz :

Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego spotkania, wynik pokazuje, że było to łatwe zwycięstwo, ale chłopcy musieli włożyli mnóstwo zdrowia i wysiłku w ten mecz. Zagraliśmy na naszym bocznym boisku, które okazało się bardzo szczęśliwe. Przed meczem można było mieć obawy o wynik, gdyż kilku podstawowych zawodników nie było, jednak chłopcy ich zastępujący pokazali, że można na nich liczyć i są pewnymi punktami zespołu. Początek meczy był wyrównany i dopiero dwie kapitalne akcje w 15 i 17 min. Kamila i Brajana, pokazały kto jest lepszy na boisku. W II poł. nasi zawodnicy kontrolowali grę i spokojnie rozgrywali kolejne akcje. W 47 min. ponownie Kamil, po błędzie obrońców przeciwnika, zdobył następnego gola. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na duuuże brawa. Drużyna pokazała dziś charakter i … oby tak dalej

Komentarz Admina:

Na stronie internetowej Sparty Brodnica ukazał się nieprzychylny komentarz na temat naszego klubu. My jako drużyna Młodzika nie odpowiadamy za poczynania naszych starszych kolegów z Trampkarza jednak zawsze będziemy bronić i chronić przed szkalującymi komentarzami wszystkiego co dotyczy naszego klubu. Obserwując zachowanie trampkarzy Sparty podczas oglądania młodszych kolegów można było odnieś takie wrażenie że Ci piłkarze zostali przywiezieni na mecz z jakiejś imprezy. Ciągle gadali tylko kto ile „wychlał”, pytali się gdzie tu jest monopolowy,oraz wulgarnymi wyzwiskami komentowali grę młodzików Wdy. Czy tak się wychowuje w Brodnicy 15 letnie dzieci ?  W czasie już swojego meczu prowokowali naszych zawodników faulami bez piłki , ciągłymi szturchańcami. Sam osobiście interweniowałem u sędziego na temat chamskiego zachowania pseudo piłkarza Sparty grającego z nr 3 który z pełną premedytacją notorycznie atakował naszego zawodnika Karola Maliszewskiego.

Panie Administratorze strony www.mlodasparta.futbolowo.pl. : Jeżeli ktoś do naszego domu wchodzi w chamski sposób to niech nie oczekuje że będzie traktowany z honorami.

Czytając opis na Waszej stronie ma się wrażenie że potrzebujecie non stop przeprosin , podziękowań za wszystko co tylko możliwe. Czy to jest jakaś fobia ? Ale Dziękujemy Wam za to że przyjechaliście , dziękujemy że zagraliście , dziękujemy że daliście nam w dwóch meczach strzelić 8 bramek !

Pozdrawiamy serdecznie  i Dziekujemy !

autor: ~Kiero Guri 2010-05-01 12:21:03

avatar Kapitalny mecz !! Wielkie brawa dla całej drużyny! Tak walczący zespół chcę oglądać w każdym meczu!

autor: ~kawenik 2010-05-03 13:28:49

avatar Tak trzymać chłopaki. Przed meczem dostałem prawie zawału w trosce o wynik, ale pokazaliście Wasz charakter. PROSZĘ o więcej !!