W sobotę w Ciechocinku !

• autor: wdajabex, 2010-05-06 09:46

Po emocjach związanych ze zdobyciem Mistrzostwa Polski przez Macieja i Patryka wracamy już myślami a zarazem przygotowujemy się do kolejnego spotkania w Lidze Wojewódzkiej. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół Zdroju Ciechocinek a mecz zostanie rozegrany w sobotę o godz. 12.00 na boisku Tężniowców.

Drużyna z Ciechocinka to zespół który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jak dotąd zgromadził on zaledwie 2 punkty strzelając przy tym tylko 4 bramki a tracąc aż 94. Te dwa punkty są wynikiem bezbramkowego meczu u siebie z Cuiawią Inowrocław i wyjazdowego remisu z BKS Bydgoszcz zakończonym wynikiem 1:1. Pozostałe mecze Zrój przegrywal bardzo wysoko. W ostatniej kolejce uległ Liderowi Włocławek w meczu wyjazdowym aż 14:0. Dla przypomnienia informujemy że w meczu I rundy ze Zdrojem przy ul. Sienkiewicza 18 wygraliśmy 10 : 0 po 3 trafieniach Patryka Jarantowicza , dwa razy do siatki trafił Maciej Góra i Dawid Świerczyński a po jednej bramce strzelili Kamil Bonna , Brajan Graczyk i Maciej Sykuła. Te liczby i statystyki pozwalają nam na postawienie tezy że drużyna prowadzona przez Trenera Piotra Grajewskiego jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i inny wynik jak zwycięstwo naszej drużyny nie wchodzi w grę jeżeli wszyscy wierzymy , liczymy i marzymy o zajęciu miejsca na podium na zakończenie sezonu 2009/2010.

Należy jednak pamiętać że nikt nam punktów za darmo nie da. Te punkty trzeba sobie na boisku wywalczyć pokazując pełne zaangażowanie , wolę walki i profesjonalne podejście do założeń meczowych które nakreśli Trener. Nie wyobrażam sobie że któryś z zawodników mógłby zlekceważyć sobotniego rywala i podejść lekceważąco do tego spotkania. Wszyscy od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego pracują na boisku na pełnych obrotach !!!

Ze względu na to że w sobotę są problemy z transportem ponieważ prawie wszystkie drużyny młodzieżowe mają mecze wyjazdowe , dodatkowo sekcja lekkiej atletyki również wyjeżdża na swoje zawody na mecz do Ciechocinka jedziemy autobusem wraz z drużyną Trampkarza.

Zbiórka powołanych zawodników o godz. 7.15 a wyjazd o 7.30 ze stadionu. Starsi koledzy swój mecz rozgrywają o 10.00 a My o 12.00

Lista powołanych zawodników zostanie ogłoszona na dzisiejszym treningu i w godzinach wieczornych zamieszczona na naszej stronie.

Powodzenia!

autor: ~Kiero Guri 2010-05-06 09:53:28

avatar No Orełki....jak mamy się liczyć w walce o medale Ligi Wojewodzkiej to ten mecz musimy wygrać ! Wierzę w Was !!!