Relacja Roberta Góry

• autor: wdajabex, 2010-08-08 17:35

Kolejny obóz wyjazdowy za naszymi zawodnikami. Każdy zawodnik otrzymał płytę CD z prawie 400 zdjęciami z tego obozu a dla naszych kibiców zamieściliśmy niektóre zdjęcia w dziale galerii. Serdecznie zapraszam do oglądania a poniżej prezentujemy wypowiedź jednego z obozowych opiekunów Roberta Góry co sądzi o minionym obozie we Więcborku.

Kolejny obóz za nami . Tym razem tydzień spędziliśmy w miejscowości Więcbork. Wszyscy łącznie z moją osobą jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu. Nasi zawodnicy podeszli bardzo poważnie do tego wyjazdu i na treningach dawali z siebie wszystko a nawet więcej. Nie zapomnę jak na odcinek 3,4 km zgodnie z normami 13 latków musieli przebiec go poniżej 23 minut a oni na linii mety byli poniżej 21 minut ! Rewelacyjny czas. Graliśmy również dwa sparingi z drużyną ze stolicy i oby dwa mecze wygraliśmy. Jeden 3:2 drugi 4:2. Oczywiście na takim obozie gdzie zabiera się 20 chłopców musi być tez i wesoło. Takich momentów było naprawdę sporo. Poprzez chrzest dla zawodników , kończąc na ich nocnych rozmowach. Naprawdę miejscami kadra boki zrywała ze śmiechu. W tym miejscu chcę podkreślić że nasza drużyna dzięki tym naszym chłopcom może uchodzić za prawdziwą piłkarską rodzinę. Oni są po prostu super i mogę zapewnić że będę im pomagał z całych sił. Mogą na mnie liczyć 24 h. O sprawach niemiłych nie będę się wypowiadał bo takich nie było. Czas na obozie naprawdę spędziliśmy wyśmienicie. Już nie mogę się doczekać następnego wypadu. Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim rodzicom za regularne wpłacanie składek miesięcznych które w dużym stopniu pozwoliły nam sfinansować ten wyjazd. Osobne podziękowanie chciałbym złożyć Markowi Kaweckiemu który również w bardzo dużym stopniu przyczynił się do tego wyjazdu zdobywając pieniążki od różnych sponsorów.