Przeszliśmy badania w poradni sportowej

• autor: wdajabex, 2010-08-13 06:32

W dniu wczorajszym nasza drużyna pojechała na specjalistyczne badania do poradni sportowej w Bydgoszczy. Pierwszy raz w naszej historii mieliśmy szanse uczestniczyć w tak profesjonalnej sprawie i w związku z tym cały team wraz ze sztabem szkoleniowym pragnie gorąco podziękować zarządowi klubu który takie badania zorganizował.

Na badania drużyna wyjechała już o 7.00. Po przybyciu na miejsce i zarejestrowaniu się zaczął się bieg z miejsca na miejsce. Organizacja którą tutaj zastałem dla grupy zorganizowanej wymaga jeszcze sporych poprawekmówi kierownik drużyny Janusz Świerczyński . Nie mniej jednak takie badania dla dzieci oceniam bardzo wysoko i myślę że na stałe wpiszą się w kalendarz naszego klubu więc co pół roku będziemy tutaj gościć i oby organizacja był lepsza

Po przejściu laryngologa , mierzeniu i warzeniu nadeszła pierwsza rozmowa z panią internistką   która sprawdziła  wyniki i kierowała na próbę wysiłkową bądź też nie. Po próbie wysiłkowej znowu do niej gdzie była już podbijana w karcie zdrowia zdolność do gry. Ogólnie stan zdrowia naszych zawodników jest pozytywny. Kilku chłopców musi przywieść jeszcze tylko zaświadczenia od okulisty , pulmonologa i neurologa że mogą grać w piłkę nożną a nasz kapitan Miłosz Kawecki został skierowany na fizjoterapię ze względu na bule pięty. Przy końcowej rozmowie z panią doktor uczestniczyłem osobiści z każdym chłopcem aby zorientować się we wszystkich aspektach które miała do przekazania w zakresie medycyny i żywności naszym zawodnikom – opowiada naszemu portalowi Robert Góra jeden z opiekunów – Wszystko sobie dokładnie spisałem i przekazałem Trenerowi który będzie wraz ze swoją kadrą już dopilnowywał tych wszystkich zaleceń. Ucieszył mnie bardzo fakt że na koniec naszej rozmowy pani doktor powiedziała że już dawno nie było tu takiej grupy która by miała tak bardzo dobrą wydolność tlenową. Oznacza to , że praca z naszą drużyną idzie w dobrym kierunku…… i tak trzymaj Trenerze !