Spotkanie Rady Rodziców z Zarządem Klubu

• autor: wdajabex, 2010-08-25 12:14

W dniu wczorajszym w późnych godzinach wieczornych odbyło się spotkanie Rady Rodziców naszej drużyny z Zarządem Klubu Wda Świecie. Spotkanie odbyło się w nowej  , pięknie urządzonej sali dla VIP-ów w budynku klubowym a celem jego było omówienie spraw dotyczących naszej drużyny

W spotkaniu z Zarządem Klubu z ramienia Rady Rodziców w spotkaniu wzięli udział Szef Rady Marek Kawecki , Robert Góra , Piotr Bronisławski , Janusz Świerczyński oraz Trener Piotr Grajewski . Zarząd Klubu pochwalił nasz zespół za wspaniałą organizację , za widoczne efekty wzrostu umiejętności naszych zawodników w czym ogromną zasługę ma oczywiście Trener Piotr Grajewski. Duże uznanie otrzymaliśmy również za to że jako jeden z dwóch zespołów młodzieżowych wyjechaliśmy w pełnym składzie na badania do Bydgoszczy. Tutaj też padły podziękowania z naszej strony dla Zarządu że takie coś zostało zorganizowane ponieważ wszystkie sprawy dotyczące profesjonalnego podejścia do zdrowia naszych zawodników bardzo sobie cenimy. Następną sprawą było polepszenie komunikacji między dwiema stronami i tutaj padło zapewnienie z Rady Rodziców że zanim cokolwiek zostanie przez nas załatwione najpierw zostanie poinformowany Zarząd Klubu. Najbardziej chodzi tutaj o sprawy finansowe i udział w różnych turniejach jak i również organizacja ich. W grudniu Rada Rodziców planuje zorganizować duży turniej piłki halowej dla rocznika  97 w których maja wziąć udział najlepsze drużyny z naszego województwa z którymi spotkaliśmy się w minionym sezonie w Lidze Wojewódzkiej. Wierzymy że Zarząd Klubu wspomoże nas w tym przedsięwzięciu i wspólnie razem zorganizujemy naprawdę świetny turniej . Na koniec została omówiona sprawa zakupu nowego sprzętu dla drużyn młodzieżowych.. Tutaj akurat nie mogliśmy się zgodzić z Zarządem ponieważ twierdzimy że taki sprzęt powinien być własnością klubu a nie zawodnika i powinien być przeznaczony tylko dla dwóch grup młodzieżowych Juniora Młodszego i Juniora Starszego. Po wyjściu z J.St. zawodnik powinien się z tego sprzętu rozliczyć i owy sprzęt powinien być przekazany zawodnikom którzy przechodzą z Trampkarza do Juniora Mł.  W młodszych grupach zakup takiego sprzętu mija się z celem ponieważ dzieci rosną (dla przykładu tutaj podam że nasz zawodnik Jakub Kapela urósł w przeciągu jednego roku aż 27 cm ! )  , nie wiedzą dokładnie czy piłka to ich życie , czy chcą ją uprawiać , rezygnują z gry. Poza tym nie wszystkich rodziców na taki sprzęt stać.

Rada Rodziców za pośrednictwem naszego portalu pragnie podziękować Zarządowi Klubu za konstruktywne spotkanie i ma nadzieje na dalszą idealną współprace której owocem będzie dobro naszych zawodników oraz wspólne promowanie i reprezentowanie naszej kochanej Wdy!