Akcja - Szkoła

• autor: wdajabex, 2010-09-26 22:50

Szanowni zawodnicy Wda Jabex Świecie i ich Rodzice !

Informujemy Was już dziś że od 18 października Koordynator Drużyny Robert Góra i Trener Piotr Grajewski rozpoczynają misję „ Akcja – Szkoła”. Cel tej akcji to sprawdzenie  wyników i zachowania w szkole naszych Orłów.

Przeczytaj poniżej dokładnie o tej całej akcji.

Zadaliśmy pytanie Koordynatorowi Drużyny Robertowi Góra i Trenerowi Piotrowi Grajewskiemu  na czym polega ta cała akcja , co to ma za cel i jakie mogą być tego skutki. Przeczytajcie jaką otrzymaliśmy odpowiedź.

Robert Góra

Wszyscy nasi zawodnicy muszą sobie zdawać sprawę że my jako kadra tego zespołu ponad wszystkimi aspektami piłkarskimi stawiamy na pierwszym miejscu naukę i zachowanie w szkole. To jest nasz priorytet i dlatego już dziś poprosiliśmy nasz portal internetowy o zamieszczenie informacji o zbliżającej się naszej akcji aby Ci zawodnicy i  którzy mają jakiekolwiek złe oceny z obojętnie jakiego przedmiotu czy też ich zachowanie wymaga diametralnej poprawy mieli czas aby to wszystko poprawić. Na środę zawodnicy mają przynieś swoje plany lekcyjne abyśmy sobie to wszystko odpowiednio z Piotrem ułożyli i od 18 października zaczynamy wizytacje w szkołach. Gwarantuje że będziemy w każdej do której uczestniczą nasi zawodnicy , w Bukowcu , Grucznie i w świeckich szkołach. Za Gimnazjum w Bydgoszczy do której chodzi Miłosz i Kamil odpowiedzialny jest Marek Kawecki który składa nam co tydzień relacje. Na razie możemy być zadowoleni z ich wyników.

Piotr Grajewski

Zamierzam z Robertem odwiedzić wszystkie szkoły do których chodzą nasi zawodnicy , zamierzamy porozmawiać z każdym ich wychowawcą jak również z nauczycielami z przedmiotów z którymi mają problem. Nauka i zachowanie są dla nas najważniejszymi sprawami. Zawodnicy muszą zdawać sobie sprawę że wybierając grę w klubie Wda nie mogą mieć problemów z nauką. Wszelkiego rodzaju problemy , zaniedbania będą skutkowały tym iż dany zawodnik zostanie zawieszony w prawach zawodnika na czas poprawy i nie będzie dopuszczony do treningu ani tym bardziej meczu. Każdy musi sobie zdawać sprawę że w tym temacie będę nieugięty. Zdajemy sobie sprawę że nasi chłopcy trenują 4 razy w tygodniu niejednokrotnie zaraz po szkole udają się na trening i po powrocie są już zmęczeni dniem ale takie jest życie młodego piłkarza i musi on pogodzić obie te sprawy.

Postanowiliśmy też zadzwonić do jednego z rodziców naszych zawodników co sądzi o tej akcji i czy nie przeszkadza mu to że jego dziecko ma trenować od przyszłego tygodnia 4 razy w tygodniu.

Imię i nazwisko rodzica znane naszej redakcji.

Panie kochany , powiem tak że bardzo się cieszę i z tej akcji i z tego że trenować będzie 4 razy w tygodniu. Wiem przynajmniej ze mój syn jest pod dobrą opieką , robi to co najbardziej lubi a nie łazi gdzieś po osiedlu i Bóg jeden wie co robi. Wiesz Pan jakie są teraz czasy. A jeśli chce być w przyszłości piłkarzem to musi podporządkować się temu że nauka i sport muszą iść w jednej parze. Nie ma inaczej! Wiem też jak mu zależy na piłce i Wdzie więc jestem przekonany że nie zawali nauki i te 1,5 godziny dziennie znajdzie w domu na odrobienie lekcji i indywidualną naukę . Zresztą ja już go przypilnuje. Panu Trenerowi i Guriemu (czytaj: Robert Góra) oraz całej kadrze w tym miejscu chcę podziękować że wkładają tyle swojego czasu i serca aby poprzez sport wychować tych chłopaków na porządnych ludzi.