statystyki szczegółowe

Aktualności

Wda - Strażak 7:0

• autor: wdajabex, 2010-10-30 14:20

W bardzo dobrym stylu mecz derbowy został wygrany. Świeckie Orły pokonały dziś pewnie i zdecydowanie Strażaka Przechowo 7:0.

W galerii są już zdjęcia z dzisiejszego spotkania.

Mecz rozpoczął się od szaleńczych ataków naszej drużyny. Już w 4 minucie meczu przed polem karnym zostaje sfaulowany nasz zawodnik a pewnym wykonawcom rzutu wolnego jest Patryk Jarantowicz. W 10 minucie świetnie podłączył sie lewą stroną Maciej Góra i wprost idealnie wrzucając piłkę w pole karne obsłużył Michała Iglińskiego który bez najmniejszych problemów pokonał bramkarza gości po raz drugi.   W 12 minucie mamy kopię sytuacji z 4 minuty i znowu mamy rzut wolny i znowu nie myli się "Jarant". 33 minuta dwójkowa akcja w wykonaniu Patryka Jarantowicza i Kamila Bonny zakończona precyzyjnym lobem z kolanka nad bramkarzem gości. Piękna akcja i piękny gol. Sędzia zawodów kończy pierwszą połowę w której jesteśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Strażak zagroził nam dwukrotnie ale zawsze na posterunku był Daniel Semrau wraz z blokiem obronnym. Druga połowa meczu zaczyna się dla nas wprost wyśmienicie bo już w 37 minucie szarżujący "Jarant" zostaje nie przepisowo faulowany w polu karnym. Pewnym egzekutorem rzutu karnego jest Jakub Kapela który tą bramkę zadedykował swojej Magdzie.  Na 6-0 w 50 minucie wynik podwyższa „Bonio” który zostaje precyzyjnie obsłużony z głębi pola przez Michała Iglińskiego. Ostatnią bramkę meczu strzela po zagraniu "Bonia" Patryk Jarantowicz który tym sposobem ustrzela hattricka. Mecz kończy się pewnym i zdecydowanym zwycięstwem naszej drużyny. Trzeci wygrany mecz pod rząd w których nie straciliśmy bramki dobrze rokuje przed zbliżającym się szlagierem z Victorią Koronowo.

Skład: Semrau (40' Bogdański B.) , Pawlisz (48' Lipkowski) , Kawecki , Kapela (65' Woźniak) , Góra ( 56' Bogdański S.) , Kotala (35' Bronisławski ) , Konieczny (40' Ratkowski ) , Igliński , Graczyk ( 64' Malinowski ) , Jarantowicz , Bonna